Meg777
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 01 cze 2016, 09:28

PCO - dieta

06 cze 2016, 11:02

Witajcie Dziewczyny!

Chciałabym poznać dietę osób cierpiących na PCO - zespół policystycznych jajników. Co spożywacie, czy uprawiacie sport? Jakich wskazówek udziela Wam lekarz? Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że PCO to wręcz skazanie na leczenie farmakologiczne. Ale może którejś z Was udało się odstawić leki i za pomocą diety panować nad hormonami?

serwispolska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2016, 10:34

Re: PCO - dieta

13 cze 2016, 10:45

Witam moja zona ma PCO ale bierze tabletki antykoncepcyjne tutaj raczej nie ma dieta większego znaczenia

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: PCO - dieta

22 cze 2016, 14:12

Na stronie Lenacor http://lenacor.pl/ znajdziesz porady dla osób cierpiących na rózne dolegliwości, które zdecydowały się podjąć dietę. Poczytaj, może znajdziesz również swoje schorzenie. Jeżeli nie, to napisz do nich maila, na pewno odpowiednio Ci doradzą. Widziałam, że zajmowali się tam osobami chorymi na tarczycę i wiele innych także powinno pomóc.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: PCO - dieta

27 cze 2016, 23:31

Najważniejsze to podchodzić do tematu diety w sposób rozsądny i przemyślany. Warto zapoznać się z http://szczuplakobieta.pl/jagody-acai-b ... -tabletki/ aby poznać inne możliwości odchudzania. Myśle, że takie wspomaganie może w pewien sposób pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów.

Glosikx00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2018, 17:06

Re: PCO - dieta

13 lut 2018, 17:08

Ewentualnie poza dietą można też pokusić się o taki produkt jak GM Forte który został tu opisany dobretabletki.pl/gm-forte/ i co więcej patrząc po opiniach to z połączeniu z dietą można naprawdę zdobyć świetne efekty.

annica
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2019, 15:14

Re: PCO - dieta

06 mar 2019, 15:36

Ja niestety mam przypadłość PCO i niestety póki nie unormuję diety oraz prolaktyny mogę pomarzyć o zajściu w ciąże. Staramy się już półtora roku ale zmieniając ginekologa dopiero teraz zaczęłam leczenie PCO. Przewertowałam internet w poszukiwaniu opinii kobiet, które walczyły z PCO oraz przeczytałam historie ich walki o potomstwo. To takie motywujące.. Tak jak wspominasz, dieta tutaj to podstawa. Ja stosuję także codziennie multiwitaminę musującą. Wprowadzam do diety kwasy omega 3 oraz żelazo i kwas foliowy nie tylko w tabletkach ale i naturalnych produktach.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość