Natty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 30 lis 2009, 16:16

11 gru 2009, 10:53

Ja mam HP laserową i bardzo długo ciągnęła na jednym tonerze. A jak się skończył ostatnio, to zamówiłam w link został usunięty przez obsługę forum, masz rację, jest tam taniej. Mają dużo promocji na regeneracje tonerów i na zamienniki. Na szczęście nie trzeba tego często kupować, starcza na trzy tysiące stron.
Ostatnio zmieniony 11 gru 2009, 10:55 przez Natty, łącznie zmieniany 1 raz.

ankaszym
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2015, 16:46

Re: kupno drukarki

08 gru 2015, 21:51

Brother :D Najlepsza i najtańsza pod względem eksploatacji

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: kupno drukarki

21 mar 2016, 22:22

Ja byłam raczej średnio zadowolona.

krystyna123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2016, 09:35

Re: kupno drukarki

29 mar 2016, 10:21

Ja też słyszałam, że Epson to dobry wybór. Właśnie sama się nad kwestią drukarki zastanawiam. Zawsze zwracałam uwagę na takie drobne kwestia związane z budową czyli jakiej jakości są różne części w tym płytki pcb (tata miał taką pasję), ale teraz dużą wagę przykładam też do kwestii eksploatacji - czyli jakie koszty związane są z kupnem tuszu. I chcę taką, żeby były tanie, bo sporo korzystam z drukarki.

Ewecka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2015, 15:43

Re: kupno drukarki

11 kwie 2016, 14:37

Kupując nową drukarkę Pierwszym dylematem przed jakim stajemy top czy ma być atramentowa - tańsza, czy laserowa droższa. Drukarka laserowa ma lepszej jakości druk ale jest droższa w zakupie i w użytkowaniu. Cena tonera kosztuje często kilka razy więcej niż tuszu. Jednak nie dajmy się zwieść cyfrom. Nowy toner w drukarce laserowej starczy na wydruk nawet ponad 3 tys stron, gdzie drukarka atramentowa będzie wymagać w tym samym czasie przynajmniej jednokrotnej wymiany tuszu na nowy. Jeśli zastosujemy tańsze zamienniki lub samemu podejmiemy się regeneracji tonera to w cenie jednego tuszu, który starczy na 1200 stron wydrukujemy nawet 12 000 stron. Tak więc tuszowe drukarki czarno-białe nie są najlepszym wyborem.

Jeśli chodzi o drukarki kolorowe to już przewaga drukarek laserowych nad atramentowymi zdecydowanie słabnie, jednak ja nadal uważam że lepiej kupić drukarkę laserową, wszystko jednak zależy od potrzeb, a jeśli chodzi o wybór producenta, to nie ma tutaj jakiegoś pioniera, wiec tak naprawdę firma to najmniejszy dylemat przed jakim stajemy.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: kupno drukarki

08 cze 2016, 22:25

Ja właśnie szukam drukarki do firmy. Myslałam o drukarce poleasingowej takiej jak tutaj http://www.telcop.pl/urzadzenia/poleasingowe.html Są to profesjonalne drukarki tyle że w bardzo dobrych cenach, używane przez krótki okres czasu. Wydaje mi się, ze do firmy takie właśnie najlepiej zamówić.

Dekanter
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2016, 13:24

Re: kupno drukarki

17 sie 2016, 16:11

Cześć, kupno drukarki to fakt, ciężka sprawa. Ja mam namiary do firmy Copy24Serwis, zadzwoń do nich i spytaj o zniżkę czy jakąś promocyjną drukarkę. Coś się znajdzie

MoniaRa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 23 sie 2016, 13:30

Re: kupno drukarki

26 sie 2016, 14:14

Ja mam w pracy HP LaserJet 1320. Kilkaset wydruków dziennie. A drukarka była już po regeneracji, kupiona z drugiej ręki. Bez żadnej awarii od 4 lat. Jestem w szoku, :shock: ale tak jest naprawdę. Polecam. 8-)

Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: kupno drukarki

26 sie 2016, 15:44

Też mam hp-ka świetne drukarki do użytku domowego. Swoją mam od 3 miesięcy, ale model w domu rodzinnym funkcjonuje już 7 lat bez serwisu nawet. Dobre, sprawdzone, niedrogie w eksploatacji. Ja innych nawet nie szukam.

misqa123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2016, 12:01

Re: kupno drukarki

11 wrz 2016, 17:22

Ja mam w pracy drukarke Canona, jest beznadziejna, ciągle sa problemy z bębenem, oczywiście szefostwo ma to w nonono. Na wszystkim oszczedzają, oczywiście zamienniki to normlka, choć te od asarto nie odstają jakościowo i łądnie druk widać, bo wcześniej to tusze były tak badziewne, musialam pogrozic mu, ze nieczytelne dokumenty moga byc karalne.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość