Pietro123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:23

Jaki wyrbrać ciśnieniomierz?

23 lis 2015, 16:56

Hej, mam ostatnio drobne problemy z samopoczuciem, które wynikają niestety z niskiego ciśnienia. Lekarz kazał mi kupić ciśnieniomierz i monitorować je codziennie. Czy możecie polecić coś niedrogiego i całkiem sensownego? :)

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Jaki wyrbrać ciśnieniomierz?

08 gru 2015, 10:31

Nie polecam na pewno kupować Ci taniego ciśnieniomierza nadgarstkowego bo daje jedynie szacunkowe wyniki . NIe pokaże Ci dokładnie jakie jest tak naprawdę Twoje ciśnienie. Jesli chcesz zainwestować w cos porządnego to polecam kupno ciśnieniomierza medycznego, w profesjonalnym sklepie. Piszę tutaj o czyms takim:
https://kredos.pl/cisnieniomierze
Są to ciśnieniomierze marki OMRON.Obecnie jedne z najpopularniejszych w szpitalach .Dokładnie pokazują wyniki.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Jaki wyrbrać ciśnieniomierz?

21 gru 2015, 16:05

słyszałam, że ten ciśnieniomierz simple sanity jest bardzo dobry i wiele osób go poleca. Sprawdzałam jego ceny w internecie i koszt jego to około 90 zł. To na prawdę nie dużo za tego typu asortyment. Uważam, że idealnie nadaje się na prezent świąteczny np. dla dziadków!

Andzikowa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2015, 12:30

Re: Jaki wyrbrać ciśnieniomierz?

28 gru 2015, 13:35

Też słyszałam o tych marki diagnostic, ale sama nie używałam.

Unklysz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 wrz 2015, 10:47

Re: Jaki wyrbrać ciśnieniomierz?

31 gru 2015, 07:03

Kieruj się opiniami na medycznych stronach.

Awatar użytkownika
CzerwoneSzpilki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 19 wrz 2013, 12:12

Re: Jaki wyrbrać ciśnieniomierz?

05 lut 2016, 16:30

Ja w pażdzierniku kupowałam z tego sklepu https://geratherm.pl/ i nie powiem, żadnych niemiłych niespodzianek. Wybrałam model za 149, bo na taki mnie stać, sprawuje się bardzo dobrze, co najważniejsze jest porównywalny z precyzją do szpitalnego (testowałam jak byłam w szpitalu) i jest szybszy. Do tej pory jeszcze nie wymieniałam baterii. Jednak prawda z tym powiedzeniem, że co niemieckie to lepsze :)

michalik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 23 lut 2016, 17:52

Re: Jaki wyrbrać ciśnieniomierz?

23 lut 2016, 18:06

Teraz warto wybrać automatyczny, przynajmniej pomiar jest łatwiejszy. Pamięć kilkunastu pomiarów też się przydaje.

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Jaki wyrbrać ciśnieniomierz?

29 kwie 2016, 09:34

warto tez przy okazji poczytac jak dobrze mierzyc cisnienie, ostatnio wpadlam na fajny artykul http://diagnosis.pl/edukacja/jak-prawid ... enie-krwi/

barry
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 cze 2016, 10:03

Re: Jaki wyrbrać ciśnieniomierz?

10 cze 2016, 10:41

Moja babcia ostatnio sobie zmieniała i wzięła właśnie automatyczny. Można bez problemu samemu sobie wykonać pomiar.

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: Jaki wyrbrać ciśnieniomierz?

26 sie 2016, 12:08

Polecam ciśnieniomierze z tej strony: https://kwestia-zdrowia.com/pl/c/Cisnieniomierze/45.
Dostępne produkty w zależności od modelu oprócz funkcji mierzenia ciśnienia posiadają inne funkcje, które pomagają z jednej strony w pełniejszej ocenie stanu zdrowia, z drugiej dbają o to, żeby pomiar został dokonany w sposób prawidłowy np. funkcja wykrywania nieregularnej pracy serca, czujnik ruchu ramienia, wskaźnik poprawnie założonego mankietu, przechowywanie wartości poprzednich pomiarów, średnia z kilku pomiarów, itp.).

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość