Cellika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2016, 08:36

Re: Modny strój do pracy

26 maja 2016, 13:48

no na pinterescie są bardzo fajne inspiracje! ja sama czasem tam zaglądam i podpatruję co można założyć...no a pozniej buszuję w sklepach. ostatnio moim odkryciem był Nico pod Krakowem - obkupiłam się tam bardzo! mozna na prawde bardzo fajne ubrania tam znaleźć! i to jakich marek!

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Modny strój do pracy

27 maja 2016, 11:38

Ja ostatnio często chodzę do pracy w luźnych koszulach. One są moim zdaniem najwygodniejsze.

Szpileczka2975
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2016, 12:00

Re: Modny strój do pracy

06 cze 2016, 14:18

Przy wyborze stroju do pracy lepiej nie kierować się modą tylko charakterem wykonywanego zawodu, panującym w miejscu pracy dress codem i oczywiście naszymi mocnymi i słabymi stronami. Należy wybrać taki strój, który wyeksponuje nasze zalety i ukryje wady. Nie starajmy się na siłę ubierać zgodnie z najnowszymi trendami bo nie każdemu dany styl pasuje i zamiast wyglądać modnie możemy wyglądać po prostu śmiesznie

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Modny strój do pracy

10 cze 2016, 19:12

Do pracy najlepiej sprawdzi się koszula i spódnica lub jakieś eleganckie spodnie
Ja zawsze staram się dodać jakąś biżuterię lub kolor zeby nie było sztywno. Ostatnio trafiłam na koszule z http://sklep.kastor.pl/index.php?id_cat ... r=category i chyba sobie zamówię kilka ;) Wydaje mi się, że są idealne zarówno do pracy jak i na wyjście z przyjaciółmi.

lalila
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2016, 16:11

Re: Modny strój do pracy

13 cze 2016, 16:12

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Modny strój do pracy

15 cze 2016, 13:13

Zbliża się lato, więc myślę, że warto kupić kilka sukienek do pracy. Przeglądam stronę z sukienkami http://modbis.pl/pol_m_Suknie-i-sukienk ... y-154.html i kilka modeli mi się podoba. Myślę, że zamówię je, zanim nadejdą upały.

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

Re: Modny strój do pracy

20 cze 2016, 14:24

Mnie się ostatnio podobają takie damskie kombinezony jednoczęściowe np. w granacie lub czerni i bieli. Bardzo fajnie się w nich wygląda, wydłużają sylwetkę i są bardzo eleganckie. Jak w do pracy trzeba chodzić elegancko ubranym, to myślę, że to jest świetna alternatywa dla spódnicy i koszuli :)

Bulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 21 cze 2016, 15:59

Re: Modny strój do pracy

21 cze 2016, 16:11

Pamiętajmy o tym, by sukienki nie były zbyt krótkie. Może to źle wyglądać, a w pracy chcemy być przede wszystkim profesjonalistkami, które są odbierane poważnie. Dlatego długość do kolan to minimum.

TAMASIA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:59

Re: Modny strój do pracy

21 cze 2016, 18:05

Mam swoje ulubione sklepy, w których zaopatruję się w markową odzież, bo taką bardzo lubię. Choćby ten: https://egoistin.pl/. Lubię eleganckie ubrania, dlatego ich fasony bardzo mi odpowiadają. Czasami kupuję sobie właśnie coś od światowych projektantów, pieniędzy na odzież raczej nie żałuję, prędzej oszczędzę na kosmetykach :). Dobra marka zawsze idzie w parze z dobrą jakością, a to dla mnie ważne.

Awatar użytkownika
xados
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2016, 14:38

Re: Modny strój do pracy

15 lip 2016, 09:30

Pracuje w biurze i kocham moją prace, codziennie mogę się stroić w obcasy i ładne garsonki, albo garniturki. Typowa bizneswomen. Uwielbiam ten styl, nikt mi tak nie rozkazuje chodzić. Niby w regulaminie mamy zapisane, że powinniśmy nosić strój taki bardziej szykowny, ale kiedy ktoś przyjdzie w jeansach nic złego się nie dzieje. Ja uwielbiam taki styl i mogę tak chodzić codziennie, nawet po za pracą ubieram taki ciuchy. Myślę, że podstawą jest żeby było nam wygodnie i żeby nosić to co się lubi. Mi się udało, że to co lubię zgadza się z tym co powinnam :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość