ewelka81
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2011, 03:19

Re: Prezent dla brata

01 kwie 2016, 00:12

u mnie ostatnio prym w prezentach dla facetów wiodą koszulki surge polonia
są świetne, to prawda, zarówno wzory patriotyczne jak i te inne
mój narzeczony uwielbia SP, na walentynki kupiłam mu Układ krwionośny, oboje jesteśmy zachwyceni :) Wygląda powalająco.
prawda ? i jaki jest żywy w kolorach i odwzorowaniu rzeczywistości

Awatar użytkownika
metka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:27

Re: Prezent dla brata

06 cze 2016, 20:17

A portfel? Nie byłby to fajny prezent? Moim zdaniem jak najbardziej. Sama swój obecny dostałam na urodziny, potem kupiłam facetowi - oboje się cieszyliśmy z takich upominków :) Dlatego proponuję iść w tym kierunku. Ładne skórzane portfele męskie marki Paolo Peruzzi można kupić na supergalanteria.pl - zajrzyjcie tam, jeśli chcecie nabyć dobrej jakości galanterię skórzaną po ludzkich cenach.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Prezent dla brata

07 cze 2016, 09:16

A czym interesuje się Twój brat,czy ma jakieś hobby? Jeżeli tak to może dobrym pomysłem będzie kupić coś zgodnego z jego zainteresowaniami,nie sądzisz? Portfel czy zegarek z racji swojej praktyczności też okażą się fajną opcją.

Dytka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2012, 09:59

Re: Prezent dla brata

12 cze 2016, 17:54

Z facetami w swojej rodzinie mam zawsze problem, ale w tym roku np tacie na Dzień Ojca zamierzam zamówić fotoksiążkę, jedną już robię wychowawczyni na koniec roku szkolnego a drugą zrobię właśnie tacie tu: http://www.pixbook.pl/schoolbook świetny pomysł wg. mnie i ciekawa pamiątka.

Awatar użytkownika
wojtekeL
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2016, 18:32

Re: Prezent dla brata

14 cze 2016, 15:22

Hmmm... A może jakaś dobra lektura byłaby fajnym rozwiązaniem? Pod warunkiem oczywiście, że lubi czytać (choć z tym akurat nie jestem taka pewna, bo moim zdaniem da się dobrać książkę do każdego gustu)... Całkiem niedrogi dyskont książkowy jest np. tutaj. Zresztą sprawdźcie sobie sami...

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: Prezent dla brata

28 cze 2016, 12:41

Sądzę, że okularów nigdy dość. Można mieć różne oprawki do różnych stylizacji :). Może takie sportowe fotochromatyczne było przestrajanie odbiorników telewizyjnych z systemu SECAM na PAL oraz odbiorników radiowych z pasma wschodniego na zachodnie. Firma nasza była autoryzowanym serwisem i dystrybutorem sprzętu RTV takich marek jak Grundig, Goldstar, Elemis, Trilux, Samsung, LG. Wraz z postępem technologicznym i pojawianiem się nowych rozwiązań w sprzęcie radiowo-telewizyjnym, zmienia się technika napraw. Kadra naszego zakładu stale doskonali swoją wiedzę techniczną poprzez zapoznawanie się z literaturą serwisową oraz uczestniczenie w kursach organizowanych przez serwisy centralne sprzętu poszczególnych marek.
Z biegiem czasu na rynku pojawia się nie tylko nowy sprzęt audiowizualny lecz także nowe oprzyrządowanie i narzędzia serwisowe wykorzystywane do jego naprawy. Stale aktualizujemy swoją wiedzę fachową, nabywamy nowe przyrządy serwisowe oraz śledzimy wszelkie nowinki z obszaru elektroniki, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i naprawić niemal każdy sprzęt elektroniczny domowego użytku od telewizorów plazmowych, LCD, po sprzęt radiofoniczny, nagłaśniający, DVD, kina domowe itp. Usługi serwisowe wykonujemy u klientów. działamy na obszarze Wrocławia i okolicznych miejscowości.
Zachecamy do zapoznania sie ze szczegółową ofertą naszej firmy ! Oferta: serwis telewizorów LCD serwis telewizorów kineskopowych naprawy pogwarancyjne wymiana części sprowadzanie części na zamówienie Specjalizujemy się w wykonywaniu domowych napraw odbiorników telewizyjnych różnego typu, począwszy od tradycyjnych telewizorów
kineskopowych, a kończywszy na nowoczesnych odbiornikach LCD. Dojazdu do klienta nie wliczamy do kosztów usługi Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie bezbłędnie wykryć żródło awarii, by potem móc sprawnie
usunąć powstałą usterkę, Od 1995 roku, na terenie Dolnego Śląska jesteśmy jedynym autoryzowanym punktem serwisowym, który wykonuje wszystkie naprawy z udziałem profesionalnych urządzeń diagnostycznych. Doświadczenie i bezcenna wiedza techniczna, to zasługa wielu lat pracy ze sprzętem elektronicznym oraz wielka moc Politechniki Wrocławskiej - każdy przypadek traktowany jest indywidualnie, ze szczególną precyzją i doświadczeniem diagnostycznym Prosimy o zabieranie głosu na każdy temat, którym chcieliby Państwo się podzielić na forum naszego serwisu. Szanowni Państwo, mobilny charakter tego kontaktu może czasami sprawiać techniczne trudności z nawiązaniem połączenia Prosimy o wyrozumiałość i próby kolejnego połączenia, gdy będzie ono bezskuteczne w danej chwili. Pojawił się nurt, który może nie stanowi zjawiska falowego, ale częstotliwość pojawiania się pytań wywołać musiała reakcję. Rzecz dotyczy sprzętu RTV, a w szczególności telewizorów, sprowadzanych np. z Anglii drodzy Państwo, praktycznie nie mamy już w Europie telewizji analogowej, a więc wszelkie systemy związane z nadawaniem sygnału telewizyjnego typu SECAM, PAL, NTSC, czy też fonii BG, DK, nie mają już zastosowania. Tak zwane przestrojenia sprzętu, to już pojęcie całkowicie historyczne i dziś nieużywane. Odbiornik zakupiony w dowolnej części Europy, a nawet świata, nie wymaga absolutnie żadnych przestrojeń ani adaptacji. Znormalizowany już, szeroki zakres zasilania (od 110V do 230V) posiadają wszystkie produkowane od dłuższego czasu odbiorniki telewizyjne Diagnoza telefoniczna, to najtrudniejsza i najmniej rzetelna forma pomocy technicznej. Niestety, z taką mierzymy się na codzień, dlatego próbujemy wciąż rozwijać nasz kącik konsultacyjny, informując, że całkowite sprawdzenie odbiornika nic nie kosztuje, a konkretnie opisuje zadany przypadek i dokładny koszt naprawy, w sposób niewiążący. Większość usterek w telewizorach LCD, LED i plazmowych . Ładnie wyglądają i są wytrzymałe :). Będzie można wykorzystywać je do uprawiania sportów.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:23 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Prezent dla brata

30 cze 2016, 00:51

Ile ten brat ma lat? Dwanaście? Dziewczyny, nie róbcie sobie jaj. Dorosły facet bardziej ucieszy się i skorzysta z prezentu takiego jak https://menspace.pl/zyletki-i-wklady-do-maszynek-c191 niż z plecaka czy fryzjera... Nie wybierajcie prezentów pod swój gust, tylko myślcie, co może się spodobać osobie obdarowywanej.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Prezent dla brata

25 lip 2016, 23:52

Zależy czym się brat interesuje... Mój to by był pewnie zadowolony z takiego stołu http://famipolska.pl/stoly-metalowe/ Lubi majsterkować i działać, więc byłby happy.

Gaba44
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 12 sty 2016, 08:31

Re: Prezent dla brata

26 lip 2016, 10:33

Jeśli interesuje się monetami, to może ucieszyłby się z koszulki z indywidualnym nadrukiem ? Wiesz nie jest to oczywiste zainteresowanie więc prezent też nie może być nudny i przewidywalny:) Myślę, że zabawny nadruk będzie całkiem ok.

justynka007
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 01 lip 2016, 11:08

Re: Prezent dla brata

26 lip 2016, 11:21

Koszulki to bardzo dobry pomysli i najlepiej wyszukiwac je przez internet - latwiej tam trafic na cos unikalnego. Np na http://mryazz.pl/ mozesz znalezc T-shirty z oryginalnymi motywami.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość