nataliazkrk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 lis 2015, 18:20

Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

02 sty 2016, 11:36

Witam wszystkich, szukam fotelika dla synka, który urodzi się w lutym. Planowałam zakup fotelika cybex aton 4 ale natknęłam się na ten artykuł http://www.sklep-tosia.eu/aktualnosci-i ... _a552.html i w sumie nie wiem czy go kupić. Jak myślicie? Samo wypranie tapicerki pomoże? Cybex ma świetne wyniki jeżeli chodzi o testy bezpieczeństwa więc właśnie taki fotelik chciałabym kupić, a z drugiej stron naftalen w tapicerce nie brzmi dobrze. Co byście radzili?

Brit
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 21 sty 2016, 00:00

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

21 sty 2016, 00:04

Ja mam dla swojego Kiddy evolution pro 2 i sprawdza się świetnie ;)

trifo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2016, 14:14

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

22 sty 2016, 14:50

U mnie również jest Chicco Urban 4 i świetnie się sprawdził. Bez niego nigdzie byśmy nie pojechali.

Awatar użytkownika
mamusia123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2016, 13:34

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

25 sty 2016, 14:09

Na pewno musisz brać pod uwagę wózek - najfajniej jest, gdy można zamontować fotelik na stelażu wózka, nie raz się to przydaje :)
Ja miałam do córki pierwszy fotelik (0-13kg) Chicco Auto Fix Fast i bardzo polecam. Nie tylko praktyczny i poręczny, ale przede wszystkim bezpieczny. Ma też taką wkładkę do maluszków do 6 kg - żeby główka maluszka nie robiła się płaska i placki były w prawidłowej pozycji.

Khaileen
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 04 maja 2016, 01:06

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

04 maja 2016, 01:10

Na pewno musisz brać pod uwagę wózek - najfajniej jest, gdy można zamontować fotelik na stelażu wózka
Dokładnie, warto to wziąć pod uwagę. Ze swojej strony mogę polecić firmę Recaro. Foteli sprawdził się dobrze i nie było z nim żadnych problemów.

silver11x
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2016, 10:42

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

04 maja 2016, 10:44

Ja mam fotelik chicco jest bardzo dobry, ładnie wykonany, po prostu idealnie spełnia swoje zadanie :D

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

04 maja 2016, 12:44

A jaki budżet na zakup fotelika samochodowego ? Bo to bardzo ważna kwestia od której należy zacząć,a akurat akcesoriami dla dzieci zajmujemy się na co dzień więc chętnie doradzimy i pomożemy.

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

01 cze 2016, 12:51

Jeżeli sprecyzujesz jaki budżet posiadasz na zakup fotelika dla dziecka,to wtedy zdecydowanie łatwiej będzie doradzić konkretny model,akurat na naszej stronie znajdziesz teraz kilka ciekawych promocji na akcesoria dla dziecka,więc warto zerknąć,chętnie pomożemy :)

marsweronika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 lip 2014, 13:13

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

08 cze 2016, 19:40

My mieliśmy Recaro Profi Young, polecam. Idealny nawet w upały, bo ma specjalną tapicerkę przepuszczającą powietrze. :)

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

15 cze 2016, 12:50

Minęło już trochę czasu,więc jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny,to napiszesz na jaki fotelik dla dziecka ostatecznie padł wybór? To na pewno przyda się również pozostałym Użytkownikom na forum którzy stoją przed podobnym dylematem. Zaglądaliście już do nas na Maybebaby.eu?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość