Jolkass40
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2016, 21:33

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

21 cze 2016, 08:09

Witam, ja osobiście polecam zabiegi przy użyciu fali uderzeniowej w połączeniu z drenażem limfatycznym mechanicznym lub ręcznym. Godne uwagi są też wszelkiego rodzaju intensywne masaże "problematycznych" miejsc aby pobudzić procesy detoksykacji i lipolizy. Polecam świetne miejsce, które dodatkowo zaopatrzy nas w listę ćwiczeń wspomagających a w razie potrzeby również poradę dietetyka. To Centrum Rehabilitacji Constance Care k/ Konstancina, przyjazne miejsce, wykwalifikowany i sympatyczny personel.

CRAZZY
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 lut 2015, 11:46

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

21 cze 2016, 13:13

jeżeli zdecydowałaś się na endermologię, tu masz na ten temat trochę więcej informacji: http://vesuna.pl/blog/medycyna-estetycz ... nie-skory/. generalnie zabieg godny polecenia, bo robiła go jakiś czas temu moja siostra i jest zadowolona z efektów. ja póki co zostaję przy regularnych ćwiczeniach i zdrowej diecie ;)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

21 cze 2016, 18:19

na takie zabiegi trzeba mieć czas i pieniądze bo są kosztowne

tuasia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2016, 21:01

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

21 cze 2016, 21:07

na cellulit polecam karboksyterapię. Ja miałam 10 zabiegów i widać znaczącą poprawę. Pewnie jeżeli chciałabym, aby wszystko zniknęło to potrzebne byłoby około 15 zabiegów. Za pakiet 5 zabiegów na jedną część ciała płaciłam 850 PLN.
Zabiegi wykonuje się raz w tygodniu i uwaga są bardzo bolesne, jedyny plus, że trwają dość krótko więc można zacisnąć zęby i jakość przeżyć

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

22 cze 2016, 10:46

Dzięki dziewczyny za te wszystkie odpowiedzi. Nawet nie spodziewałam się takiego odzewu. Widzę, że nie tylko mnie interesuje temat wyszczuplania, więc od razu mi lżej ;)

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

06 lip 2016, 14:08

jeżeli zdecydowałaś się na endermologię, tu masz na ten temat trochę więcej informacji: http://vesuna.pl/blog/medycyna-estetycz ... nie-skory/. generalnie zabieg godny polecenia, bo robiła go jakiś czas temu moja siostra i jest zadowolona z efektów. ja póki co zostaję przy regularnych ćwiczeniach i zdrowej diecie ;)
Dzięki, sprawdzę to sobie :). Widzę że wątek się dość konkretnie rozwinął. Ja w międzyczasie zapisałam się do nowego klubu fitness ale na zabieg i tak się wybieram :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

07 lip 2016, 10:15

W takim razie daj znać jak będziesz już po zabiegu,z niecierpliwością czekamy na efekty oraz Twoje wrażenia:) A na fitness ile razy w tygodniu będziesz chodzić?

CRAZZY
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 lut 2015, 11:46

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

07 lip 2016, 11:44

zabiegi to w sumie fajne dopełnienie takiego kompleksowego odchudzania więc dobry pomysł :) sama walczę z tłuszczykiem ale ze sportem jakoś mi za bardzo nie po drodze więc skupiam się na diecie ;)

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

11 lip 2016, 11:45

A czy byłyście już na rollmasażu w leissfitness.pl? Ten zabieg poprawia kondycję skóry oraz stosowany regularnie widocznie ją ujędrnia. To również dobre rozwiązanie dla kobiet, które nie potrafią pozbyć się cellulitu.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

21 lip 2016, 10:43

Klinika SkinClinic w Warszawie oferuje szeroką gamę zabiegów wyszczuplających i modelujących ciało, ze swojej strony mogę polecić zabiegi zapewniające liposukcję bez skalpela, efekty są naprawdę satysfakcjonujące.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość