veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Święto makijażu w Naturze!

24 cze 2016, 22:16

Dziewczyny, na stronie e-sklepu Natury napisali, że jutro i za tydzień (sobota), w 100 sklepach w całej Polsce będą bezpłatne lekcje profesjonalnego makijażu na kosmetykach Kobo, Sensique i MySecret. Na stronie e-sklepu jest lista w jakich miastach.

Wybiera się któraś? :)

Obrazek

Awatar użytkownika
RevelkoveLove
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 cze 2016, 07:40

Re: Święto makijażu w Naturze!

25 cze 2016, 07:46

O ciekawa opcja :) Szkoda, że akurat mam dzisiaj tyle zaplanowane, ale może uda się podskoczyć do jakiejś Natury i zobaczyć co tam się dzieje :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Święto makijażu w Naturze!

26 cze 2016, 23:03

I jak? Udało się? :) Ja zdecydowałam, że wybiorę się na spokojnie za tydzień. Wypędzam męża i dzieci na wieś, więc sobie z koleżanką pójdę do Natury bez obaw, że co chwila będą z domu telefony... :D

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Święto makijażu w Naturze!

06 lip 2016, 18:20

Ja byłam! Świetna opcja. Trochę jak bezpłatna wizyta u kosmetyczki z indywidualnymi poradami. Zaopatrzyłam się w różne kosmetyki i teraz w domu będę testowała ;) Przed pracą dziś tak jak się nauczyłam użyłam korektora Kobo tego modeling illuminator i byłam zachwycona efektem.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Święto makijażu w Naturze!

06 lip 2016, 18:23

Ale musiało być super! Mnie złapał jakiś wirus i finalnie nie udało mi się wybrać. Strasznie żałuję. Pochwal się co kupiłaś i w ogóle opowiadaj! :)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Święto makijażu w Naturze!

06 lip 2016, 18:43

Pani która nas malowała była strasznie miła i chętnie wszystko podpowiadała. Byłam z koleżanką i obie byłyśmy zachwycone. Co do samych kosmetyków to łatwiej było by napisać czego nie kupiłam :) Zrobiłam sobie fajny zapas i cieszy mnie, że umiem ze wszystkiego korzystać.

Obrazek

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Święto makijażu w Naturze!

07 lip 2016, 09:44

A tak z czystej ciekawości to napisz co dokładnie kupiłaś,na które kosmetyki padł wybór,bo te informacje przydadzą się także innym osobom na forum. każdy kosmetyk który jest godny uwagi- warto pochwalić:)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Święto makijażu w Naturze!

18 lip 2016, 23:37

Oj czego to ja nie kupiłam. Zdecydowałam się na różne kosmetyki różnych marek. Mam podkłąd z Sensique, korektor i szminki KOBO, cienie matowe z MySecret i ich bronzer i dużo innych. Jak będę jutro w domu to moge porobić wam zdjęcia. Ciężko mi wyszczególnić jakikolwiek z tych kosmetyków, bo wszystkie mam wrażenie dobrane jak stworzone dla mnie :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość