Awatar użytkownika
RevelkoveLove
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 cze 2016, 07:40

Wkładka hormonalna Levosert

25 cze 2016, 08:06

W dzisiejszych czaszach antykoncepcja nie jest już tematem tabu i dobrze kiedy mamy szeroki wybór w metodach. Najważniejsze aby dobrać odpowiednią formę antykoncepcji dla siebie. Ja mam obecnie wkładkę hormonalną Levosert na 3 lata. Czy są tu osoby posiadające taką wkładkę? Chętnie wymienię się opinią, doświadczeniami.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Wkładka hormonalna Levosert

18 sty 2017, 11:33

Ja mam taką wkładkę od niedawna, jak na razie same pozytywy ale jeśli ktoś chce informacji też już coś mogę na ten temat powiedzieć :)

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Wkładka hormonalna Levosert

19 sty 2017, 10:56

Przymierzam się do zmiany tabletek na wkładkę hormonalną właśnie, jakieś skutki uboczne są na początku? Każda kobieta może ją założyć? Są jakieś przeciwwskazania?

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Wkładka hormonalna Levosert

20 sty 2017, 09:15

Każda zdrowa kobieta może założyć taką wkładkę,nawet te z ryzykiem zakrzepicy, dla których doustne środki są niewskazane. Na początku mogą wystąpić bóle głowy czy trądzik, ginekolog o tym uprzedza, ale ja nic takiego nie miałam.

kasix93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 22 cze 2017, 20:03

Re: Wkładka hormonalna Levosert

27 cze 2017, 01:53

Ja poki co pozostaje wierna tabletkom antykoncepcyjnym. Obecnie stosuje Belare i czuje sie po niej mega dobrze, zadnych skutkow ubocznych. Ale kto wie ;) moze kiedys zmienie na cos innego.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Wkładka hormonalna Levosert

03 lip 2017, 11:35

Przymierzam się do zmiany tabletek na wkładkę hormonalną właśnie, jakieś skutki uboczne są na początku? Każda kobieta może ją założyć? Są jakieś przeciwwskazania?
Założenie wkładki musi być poprzedzone badaniami u ginekologa, przeciwwskazań jest naprawdę mało. W zasadzie jeśli nie masz żadnych zapaleń szyjki macicy, polipów czy torbieli to taką wkładkę można stosować. Ona jest też dedykowana kobietom karmiącym czy takim, które cierpią na zakrzepicę, więc to naprawdę jedna z bezpieczniejszych metod anty

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Wkładka hormonalna Levosert

21 lip 2017, 21:20

ja właśnie założyłam wkładkę po urodzeniu trzeciego dziecka. Postanowiliśmy z mężem, że na kolejne 3 lata robimy pauzę :) i co najwazniejsze mogłam ją mieć już w moemencie gdy karmiłam, dlatego to rozwiązanie było idealne skoro nawet nie szkodziło synkowi. Zaraz będzie rok od aplikacji i nie zaluje. Dodatkowo wkładka pomogła mi w uregulowaniu krwawień, które do tej pory były bardzo intensywne

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: Wkładka hormonalna Levosert

21 lis 2017, 19:07

to fakt, wkładki maja bardzo dobre opinie, ja jednak zdecydowałam się na pigułki vines, bo założenie wkładki domacicznej trochę mnie przerażało, mam problem ze zwykłym badaniem u ginekologa, to co dopiero założenie wkładki, taka ze mnie panikara

milena59
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2018, 20:06

Re: Wkładka hormonalna Levosert

23 mar 2018, 20:11

Czyli więcej za nic niż przeciw.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Wkładka hormonalna Levosert

04 maja 2018, 07:46

Zawsze to kwestia indywidualna. U mnie na przykład odpada z przyczyn zdrowotnych właśnie, ale jestem zadowolona z vibinu.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość