MartynaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2015, 04:36

Re: Praca dodatkowa, możliwość dorobienia

08 lut 2016, 15:22

Dodatkowa praca zawsze się przydaje, a w dużych miastach jej znalezienie nie jest wcale trudne :) Wystarczy spróbować!
Ja niestety mieszkam w mniejszej miejscowości i u mnie bardzo ciężko jest znaleźć pracę nawet dodatkową. Na portalach nie ma ogłoszeń o pracę. Jeszcze dla mężczyzny to czasami jakieś ogłoszenie się ukaże ale dla kobiet jest ich bardzo malutko. Nie pracuję bo wychowuję moje dziecko ale chciałabym pracować. Podejmuję się różnych czynności aby móc zarabiać. Robię przeróbki na maszynie, swetry na drutach. Chcę też wziąć udział w tym bezpłatnych kursie http://bit.ly/20zRIgv. To szkolenie zostało mi pokazane przez koleżankę. Ona tak w domu pracuje i sobie chwali bo to zawsze dodatkowy dochód do budżetu domowego.

beja01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:45

Re: Praca dodatkowa, możliwość dorobienia

09 lut 2016, 17:35

jest sporo takich możliwości dorobienia, może jakieś robótki, wykonywanie czegoś samemu, sporo jets pomysłów na youtube, tam można poszukac, albo coś z blogiem związanego. Ale tak jak ktoś wcześniej wspominał o przewożeniu czegoś, to ja tez tak kiedys dorabiałam, często jeździłam na trasie Wrocław - Warszawa i na jadezabiore ogłaszałam swoje kursy, kiedy jadę i o której godzinie,a ludzie dzwwnili do mnie i wręczali mi paczki, które moge zabrać, za to dostawałam określoną kwotę. To też jest dobry sposób dorobienia sobie, szczególnie jeśli właśnie ktoś dużo jeździ.

zalamka13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 paź 2015, 07:52

Re: Praca dodatkowa, możliwość dorobienia

25 lut 2016, 19:41

Ja znalazłam taka ofertę pracy http://partner.proficredit.pl/ Jest to sprzedaż pożyczek przez internet. Za każdą pożyczkę sprzedaną jest 2% prowizji. Praca w domu przy komputerze. Moim zdaniem ciekawa propozycja.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Praca dodatkowa, możliwość dorobienia

21 mar 2016, 15:47

Warto się doszkalać to bardzo może pomóc w podniesieniu zarobków i standardu życia. Ja niedawno trafiłam na porady dla pracowników - http://poradnikpracownika.pl/ i muszę przyznać, ze dały mi dużo do myślenia. Wielu rzeczy nie wiedziałam np jak opanować stres, jak się zmotywować do pracy itd.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Praca dodatkowa, możliwość dorobienia

02 cze 2016, 20:40

Ta agencja jest bardzo dobra http://www.individual.pl/ . Ich hostessy obsługują bardzo duże imprezy, spotkania i eventy . Na stronie znajdziesz listę wszystkich imprez przez nich obsługiwanych.

Kwiat123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 mar 2016, 10:10

Re: Praca dodatkowa, możliwość dorobienia

21 cze 2016, 11:29

Warto spróbować dorobić sobie parę groszy na badanie-opinii.pl :) Ja tak pracuję od pewnego czasu i póki co jestem bardzo zadowolona :) nie można niestety zarobić konkretnych pieniędzy, bo ankiety są dość rzadko wysyłane, ale zabawa fajna :)

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Praca dodatkowa, możliwość dorobienia

26 cze 2016, 08:11

Ja uważam, ze ankiety, składanie długopisów itd to żadna praca. Zarobki są śmieszne i bardzo często w ogóle się ich nie dostaje.
Na http://poradnikpracownika.pl/ znajdziesz porady dla pracowników które mogą ci pomóc w znalezieniu normalnej, dobrze płatnej pracy. Osobiście tylko taka by mnie interesowała bo z własnego doświadczenia wiem jak to jest z tymi dorywczymi zajęciami.

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: Praca dodatkowa, możliwość dorobienia

11 lip 2016, 13:25

Każda praca dodatkowa to dobry pomysł na dorobienie do wypłaty. Dobrym pomysłem jest tajemniczy klient. Można szybko zarobić trochę pieniędzy. Moi znajomi tak pracują w firmie Lemniscate. Są zadowoleni bo pracodawca jest rzetelny i nie zwleka z wypłacaniem pieniędzy. Sama praca nie jest bardzo wymagająca. Dla młodej osoby to jak znalazł :) Szczególnie w przypadku tego typu zaawansowanych układach BGA inspekcja endoskopowa jest wręcz niezastąpiona. Pęknięcia w tym przypadku mogą znajdować się zarówno pod pokładem komponentu BGA, pod każdą z czterech pamięci jak i pod rdzeniem FLIPCHIP. W najnowszych laptopach nawet same komponenty BGA stają się bardziej złożone i problematyczne w lokalizację usterek dla serwisanta nie posiadającego dostępu do endoskopowej inspekcji BGA. Coraz częściej za pojawianie się usterki nie są odpowiedzialne pęknięcia kulek lutu pomiędzy komponentem a płytą lecz pomiędzy komponentem a rdzeniem. Dotyczy to komponentów montowanych techniką Flip Chip, Chip-on-Board oraz SMD Package. ( na pokładzie komponentu BGA znajduje się kolejny komponent BGA tak ja na poniższych zdjęciach.) Większość uszkodzeń laptopów spowodowana jest powstaniem tkz. zimnych lutów lub mikro pęknięć pod układami BGA, powodujących brak połączenia elektrycznego. Na poniższych zdjęciach przedstawiamy pęknięcia kulek lutu pod komponentem BGA. Z lewej strony klasyczne pęknięcia pojawiające się przy standardowym użytkowaniu sprzętu. Zdjęcie z prawej strony przedstawia uszkodzenie na skutek upadku lub uderzenia. W tym przypadku widoczne jest rozciągnięcie kulki lutu i charakterystyczne rozerwanie połączenia na skutek wygenerowania dużej siły. Wiadomo, że szukając można znaleźć serwis który wykona taniej daną usługę, pytanie tylko czy warto ryzykować potencjalne 50 czy 80 zł i dokonać naprawy w firmie która nie ma odpowiedniego sprzętu oraz wiedzy. Obecnie zaobserwowaliśmy nasilające się zjawisko jeśli potencjalny serwis nie może znaleźć usterki podgrzewa wszystkie układy BGA najczęściej opalarkami niekiedy do drewna aby taniej. Najnowsze płyty główne laptopów mają laminat składający się z nawet kilkudziesięciu warstw, są to więc bardzo skomplikowane ale i delikatne urządzenia. Takim podejściem można bezpowrotnie uszkodzić płytę która nie będzie nadawała sie już do naprawy. W przypadku powtarzających się usterek danych modeli urządzeń w naszym laboratorium staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie aby do minimum zmniejszyć ryzyko ponownego pojawienia się usterki. Na wykonywane naprawy udzielamy do 24 miesięcy gwarancji szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce gwarancja. Również wiele cennych informacji można znaleźć w zakładkach dotyczących napraw sprzętu którym jesteście Państwo bezpośrednio zainteresowani. Przykładowo w zakładce naprawa laptopów dla każdego producenta staraliśmy się opisać najczęściej powtarzające się usterki oraz zakres świadczonych usług. Dodatkowo w zakładkach przyczyny powstawania usterek odpowiednio dla każdego sprzętu laptopów, monitorów, zasilaczy itp. znajdują się informacje o najczęstszych przyczynach uszkodzeń sprzętu. Wszystkie naprawy w naszej firmie wykonujemy z największą starannością i dbałością o powierzony nam sprzęt przez klienta. Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją dla których wykonywana praca to przede wszystkim przyjemność. Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS, GIGABYTE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność, że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie naprawy wykonujemy w naszej firmie i jako nieliczni na rynku nie podzlecamy usług innym firmom. Dzięki temu między klientem końcowym a serwisem nie ma pośredników, naprawa telewizorów LCD, LED, Plazm naprawa starszych telewizorów kineskopowych naprawa sprzętu audio i video regeneracja kolumn głośnikowych Dysponujemy własnym transportem i urządzenie możemy przywieźć do warsztatu a po zakończonej naprawie do Klienta. Zakład rozpoczynał swoją działalność od napraw odbiorników radiowych i telewizyjnych o budowie opartej na lampach próżniowych.
Do naszego serwisu oddawano do naprawy sprzęt taki jak radia typu Kaukaz, popularne telewizory Ametyst 102 krajowej produkcji, czy odbierające w kolorze Rubiny, które wówczas były szczytem marzeń importowanym zza wschodniej granicy. Obecnie wyżej wspomniane odbiorniki mogą być jedynie przedmiotem zainteresowania kolekcjonerów i pasjonatów techniki. Zakład nasz funkcjonuje nieprzerwanie przez ponad 40 lat, dostosowując zakres wykonywanych usług do potrzeb klientów oraz zmieniających się warunków rynkowych. Charakterystycznym momentem w historii naszego zakładu, którego świadkami byli pracownicy naszej Firmy był okres transformacji ustrojowej w naszym kraju, który skutkował napływem nowego sprzętu znanych, zachodnich marek, opartego na bardziej zaawansowanych technologiach. Stawiało to nowe wyzwania dla specjalistów zatrudnionych w naszym serwisie, wzbogacając jednocześnie ich wiedzę i doświadczenie zawodowe. Kolejnym wydarzeniem, które wpisało się w historię naszej Firmy,
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:23 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

Kwiat123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 mar 2016, 10:10

Re: Praca dodatkowa, możliwość dorobienia

14 lip 2016, 12:46

Zgadzam się z Tobą Ela1595 :) Zawsze to jakieś doświadczenie, które można wpisać do CV. Jeśli firma jest rzetelna to zatrudni chociażby na śmieciówce, ale zawsze to dowód na to, że nie dołożyłaś sobie roku do stażu pracy, bo tak. Przy okazji można się czegoś nauczyć o pracy takiego tajemniczego klienta, a wypełniając ankiety to też można się dowiedzieć ciekawych rzeczy, np. o innych produktach, zamiennikach leków, itd. :) jak się chce to nic nie stoi na przeszkodzie żeby działać :)

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Praca dodatkowa, możliwość dorobienia

23 sie 2016, 17:06

A praca jako hostessa? Jak się ma warunki, to można realnie sobie dorobić. W http://morath.pl/agencja-hostess/ jest agencja hostess i pomaga w znajdowaniu takich zleceń. To o wiele lepsze niż działanie na własną rękę.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość