Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Kryzys laktacyjny - pomocy!!!

15 cze 2016, 14:45

Jestem jakieś 4 tygodnie po porodzie i zauważyłam że mam coraz mniej mleka w piersiach. Córeczka się nie najada, cały czas płacze, wydaje się głodna, a ja nie mam jej czym karmić :(. Słyszałam żeby nie przechodzić od razu na mm tylko walczyć o karmienie piersią, ale przecież nie będę głodzić malutkiej :(. Co mogę zrobić, żeby pobudzić lakatację? Są jakieś sposoby? Pomóżcie proszę :(

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Kryzys laktacyjny - pomocy!!!

16 cze 2016, 11:44

takie kryzysy się zdarzają, to naturalne, więc na pewno nie ma co panikować. Polecić mogę Ci położenie się z córeczką na cały dzień, żeby miała stały dostęp do piersi i jak najczęściej ssała. Ssanie naturalnie pobudza laktację więc to powinno przynieść jakieś rezultaty

Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Kryzys laktacyjny - pomocy!!!

21 cze 2016, 09:55

Taki dzień razem w łózku już właśnie miałyśmy i niestety niewiele się zmieniło :(. Co jeszcze mogę zrobić?

minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: Kryzys laktacyjny - pomocy!!!

24 cze 2016, 15:56

A pijesz duzo, zdrowo i regularnie sie odzywiasz, jakies ziolka typu melisa, rumianek? Na pewno nie polecalabym Ci preparatow na bazie kopru wloskiego i anyzu, bo podobno i jedno i drugie wrecz hamuje laktacje i mozna wpasc z deszczu pod rynne. Postaw na jakis deliklatny suplement ze slodem jeczmiennym. Slod naturalnie wspomaga produkcje mleka. Do tego oczywiscie nadal przystawiaj malutka jak naszczescie do obu piersi

Awatar użytkownika
mezumezu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 cze 2016, 22:43

Re: Kryzys laktacyjny - pomocy!!!

27 cze 2016, 16:34

Fajnie :) Dzięki za wszystkie porady :)

Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Kryzys laktacyjny - pomocy!!!

29 cze 2016, 11:41

A jaki suplement ze słodem wybrać? Jestem zielona w tym temacie. Są lepsze i gorsze czy to bez znaczenia

minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: Kryzys laktacyjny - pomocy!!!

29 cze 2016, 15:25

Jezeli suplement jest na bazie naturalnych skladnikow i zawiera sporo slodu jeczmiennego to chyba bez znaczenia. Ja akurat kojarze femaltiker bo sama sie nim ratowalam. Mozesz popytac w aptece

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość