onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

rowerek treningowy na urodziny :)

05 lip 2016, 16:10

hej hej mam pytanko chce zrobic siostrze mega prezent na 20te urodziny i wiem ze zawsze chciala jakis super rowerek treningowy :) doradzcie prosze co warto kupic tak do 700 zl :) siostrzyczce niewiele trzeba, gruba nie jest ^^ ale dla kondycji super, a nie ma czasu za bardzo latac na silke :)

Flora20
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2014, 17:48

Re: rowerek treningowy na urodziny :)

06 lip 2016, 09:47

fajny pomysl :) nie musi byc wcale firmowy, po co placic za logo! moja przyjaciolka kupowala co prawda orbitrek ale to podobne, wziela taki niefirmowy wcale i ma sprzet juz 3 lata, ani razu sie nic nie popsulo i jest mega zadowolona!

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: rowerek treningowy na urodziny :)

06 lip 2016, 10:20

Witaj! Zgadzam się, nie potrzeba markowego sprzętu po to, żeby efektywnie ćwiczyć. Tańszy rowerek, o ile dobrze dobrany, będzie Wam służył lata i pozwoli komfortowo schudnąć i wyrobić sobie kondycję. Parę słów na temat tego, na co zwrócić uwagę możesz znaleźć tutaj: http://www.abcfitness.pl/czym-kierowac- ... owego-ba19 W razie pytań - chętnie odpowiem!

onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

Re: rowerek treningowy na urodziny :)

06 lip 2016, 10:41

dzieki za art :) a jakis konkretny model mozesz polecic? nie znam tej firmy co macie w sklepie, co w przypakdu, gdyby to sie jednak zepsulo i musialabym naprawiac?

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: rowerek treningowy na urodziny :)

06 lip 2016, 10:49

ABCfitness jest oficjalnym dystrybutorem Sapphire w Polsce. Marka jest obecna w naszym kraju od kilku lat, a wszelkie usługi serwisowe odbywają się na terenie Polski. Mamy też w naszych magazynach części zapasowe do większości modeli, więc jakakolwiek naprawa nie powinna potrwać długo. Dodatkowo, gwarancja na rowerki bywa wydłużona nawet do 5 lat w systemie door-to-door (standardowo dajemy na większość sprzętów 2 lata gwarancji).

onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

Re: rowerek treningowy na urodziny :)

06 lip 2016, 11:07

hm, okej, a jakis model konkretny mozesz polecic?

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: rowerek treningowy na urodziny :)

06 lip 2016, 11:18

W cenie którą podałaś polecam Sapphire Falcon z kołem zamachowym 7kg, dostępny w różnych wersjach kolorystycznych: http://www.abcfitness.pl/sprzet-fitness ... lcon-p1500 Rowerek posiada także tackę na tablet lub smartfon który urozmaici ćwiczenia a także uchwyt na bidon, więc powinen się spodobać :)

bukmarza77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 22 lip 2015, 22:58

Re: rowerek treningowy na urodziny :)

11 lip 2016, 16:09

fajny pomysl :) nie musi byc wcale firmowy, po co placic za logo! moja przyjaciolka kupowala co prawda orbitrek ale to podobne, wziela taki niefirmowy wcale i ma sprzet juz 3 lata, ani razu sie nic nie popsulo i jest mega zadowolona!
Ciekawe co mój wymyśli na zbliżające się moje urodziny... Coś też przebąkiwał o rowerku, chociaż szczerze mówiąc marzyłby mi się urlop w takim miejscu :)

madziulkaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:05

Re: rowerek treningowy na urodziny :)

26 sie 2016, 11:42

W sumie pomysł dobry, tylko żeby ten rowerek nie stał potem jako zbędny mebel :) Ale skoro zawsze chciała, to może faktycznie się jej przyda. Ja planuję kupić rower, ale raczej taki zwykły, bo wolałabym pojeździć po okolicy, zamiast pedałować w miejscu :) Myślicie, że warto kupić rower w sklepie internetowym? Widziałam, że na rowerzysta.pl mają fajne promocje i kusi mnie, żeby kupić.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: rowerek treningowy na urodziny :)

15 wrz 2020, 15:21

Pewnie temat już nieaktualny, ale na przyszłość, polecam sklep internetowy, https://www.hop-sport.pl/.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość