Awatar użytkownika
metka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:27

Re: Wakacje z maluchem

28 gru 2015, 22:52

Z obserwacji wnoszę, że mazury dla dzieci są idealnym wakacyjnym miejscem. Zwłaszcza jak dorośli wynajdą pociechom także inne aktywności niż tylko kąpiel w jeziorze.

asap
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 20 lis 2012, 11:35

Re: Wakacje z maluchem

16 sty 2016, 14:18

Gdyby ktoś zdecydował się na polskie morze, to polecam Wejherowo.
Z nad morzem polecam Kopalino pod Łebą. Dlaczego? Łebę zna każdy a kopalino nie:) DLatego w łebie brudno i dużo ludzi a w Kopalinie czyste plaże dla dzieciaków, bez porozbijanych butelek i obrzydliwych chusteczek do nosa. jeździmy całą rodziną, w sumie w 5-6 osób zawsze i wynajmujemy domki u znajomych (po tylu wizytach) właścicieli gospodarstwa agroturystycznego i to jedno moge polecić z całą pewnością http://www.agroturystykalila.com/kontakt ale jak coś to nie jest to jedyne miejsce tam. Ogólnie atrakcji jest sporo: latem morze, jezioro, stadniny koni a jak popada deszcz to pingpong, bilard w świetlicy albo całkiem smaczny obiad w ich stołówce. Już się tłukłam z maluchami z popularnym kurorcie i właśnie takim spokojnym miejscu i to drugie gwarantuje nie tylko wypoczynek fizyczny ale i psychiczny, o co ciężko w łebie czy wejcherowie:)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Wakacje z maluchem

16 sty 2016, 20:41

Z dziećmi warto wybrać się na ferie nad bałtykiem w Primavera Hotel jest przyjazny rodzinom, zapewnia sporo atrakcji w czasie ferii. Można też korzystać z parku wodnego i spa. My chyba się wybierzemy bo perspektywa 2 tygodni u teściów jakoś nie specjalnie mnie kusi a gdzieś dzieci trzeba zabrać.

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Wakacje z maluchem

24 maja 2016, 17:22

W tym roku pewnie wybierzemy się na Mazury. Jeszcze tam nie byłam i od dawna marzy mi się taki wyjazd :) Możecie polecić jakiś nocleg? Mamy 2-letnie dziecko, więc myślałam, żeby wynająć jakiś apartament. Taka opcja chyba najwygodniejsza, bo wszystko ma się pod ręką. Widziałam, że Sun & Snow http://www.sunandsnow.pl/index.php wynajmuje apartamenty m.in. właśnie na Mazurach. Korzystaliście może?

barbs
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:15

Re: Wakacje z maluchem

29 cze 2016, 10:35

A co pakujecie do apteczki przy wyjazdach z dzieckiem?? Czy raczej nastawiacie się na to że w razie potrzeby bęziecie szukać apteki?

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Wakacje z maluchem

03 lip 2016, 08:11

My chyba pojedziemy na mazury :) Znalazłam noclegi w siedlisku kruklin w bardzo dobrej cenie. Jeszcze w życiu na mazurach nie byłam i cieszę się jak małe dziecko :) Zawsze tylko podziwiałam je na zdjęciach.
Mieliśmy jechać nad morze ale namówiłam męża na mazury :)

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Wakacje z maluchem

06 lip 2016, 13:29

Nocleg to ważna sprawa,ponieważ nasze dzieci muszą mieć zapewniony optymalny komfort,a poza tym równie istotna jest wyprawka na taką podroż wakacyjna,musimy sie do niej odpowiednio przygotować,prawda? Szereg dobrych i niezbędnych artykułów w tym celu znajdziecie u nas:)

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Wakacje z maluchem

08 lip 2016, 21:40

Z maluchem chyba najlepiej wybrać się gdzieś nad wodę. Zobacz sobie chociażby hotel spa na Mazurach. Myślę, że to idealne miejsce na wakacje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Paramonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 10 sie 2016, 11:28

Re: Wakacje z maluchem

10 sie 2016, 11:46

My nad morze jeździmy tylko na kilka dni. Nie lubię długiego wylegiwania się na piasku. Zawsze szukamy jakiejś bardziej aktywnej formy wypoczynku. W sumie nad jeziorami też mamy wodę i do tego mnóstwo innych atrakcji wokół :D

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Wakacje z maluchem

16 sie 2016, 11:27

Teraz takich miejsc przyjaznych rodzinom jest wiele, wystarczy tylko się rozejrzeć w ofertach hoteli czy kurortów. Trzeba na wszystko patrzeć pod kątem zabaw i rekreacji dla dzieci, żeby takie wyjazdy ich nie nudziły.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość