Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

07 lip 2016, 09:42

Myślę,że wszelkie zabiegi fryzjerskie mające na celu regenerację,odbudowę włosów- mają również sens o ile zastosujemy je mądrze,zgodnie z radami fryzjera. Inna sprawa,że kondycja naszych włosów zależy od kilku czynników w tym to jakiego szamponu używamy oraz odżywki.

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

12 lip 2016, 10:13

U fryzjera jest pełno zabiegów regenerujących. Ja jeszcze zadnemu takiemu zabiegowi się nie poddałam.
W domu odpowiednio dbam o swoje włosy. jedyne co chciałabym zrobić w profesjonalnym salonie fryzjerskim to przedłużyć włosy metodą System MS - http://apps.greatlengths.pl/ Czytałam o niej sporo i jestem zachwycona.

marys
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:14

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

23 lip 2016, 11:58

W salonach fryzjerskich jest mnóstwo sposobów na problemy z włosami, ale można także w domu sobie samemu zafundować małe studio pomocy włosom,a może w tym pomóc jedna z profesjonalnych firm produkujących najlepsze kosmetyki i preparaty do pielegnacji włosów, np. Dr Hair - kosmetyk, który pomaga zwiększyć gęstość włosów lub zatuszować miejsca, w których widoczne są ubytki włosów. To kosmetyk - zasypka, która poprzez łatwą aplikację przychodzi nam z pomocą w walce z tym uciążliwym problemem. Co ważne w bogatej palecie kolorów. Zerknijcie po więcej szczegółów - myślę, że znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań.

Awatar użytkownika
julitkakitka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2016, 21:30

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

24 lip 2016, 23:47

Fryzjer nałoży Ci preparaty które mają sylikony w składzie, więc lepszy wygląd będzie tylko chwilowy. Polecam poczytac o pielęgnacji włosów i olejowaniu, to poprawia wygląd i kondycję włosów na stałe.

leguminka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 mar 2015, 22:13

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

25 lip 2016, 14:09

Moim zdaniem najlepszy zabieg regenerujący na włosy to zabieg keratynowy, czyli nakładanie keratyny, która jest przecież naturalnym składnikiem włosów. Nie brak w necie zdjęć jak super wyglądają włosy po takim zabiegu. Poszukajcie na wyszukiwarce zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych http://lavito.pl gabinetów, które gdzieś blisko was wykonują keratynizację. Sprawdźcie opinie klientek i możliwość uzyskania od Lavito zniżki.

KochamZdrowie
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:06

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

04 sie 2016, 07:41

Tutaj mam podobne zdanie i również uważam,ze tym najlepszym zabiegiem regenerującym włosy jest keratynowy,tylko jedna uwaga: musi być on przeprowadzony u dobrego fryzjera,tak abyśmy potem nie były rozczarowane i widziały efekt.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

30 lis 2016, 12:09

Dziewczyny a robiłyście prostowanie keratynowe Amazon Keratin (http://www.amazonkeratin.pl/)? Moja fryzjerka zaproponowała mi taki zabieg tymi kosmetykami, ale nigdy o nich nie słyszałam, więc chcę zebrać trochę info :)

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

20 gru 2016, 10:36

Keratynowe prostowanie to bardzo dobre rozwiazanie dla puszczacych sie wlosow i ogolnie takich niesfornych. Ja niedawno po raz pierwszy taki zabieg sobie zafundowalam u fryzjerki i jestem meeega zadowolona. Chociaz fryzjerka tlumaczyla mi, ze duzo zalezy od jakosci keratyny- ona akurat miala INOAR- i efekt jest ekstra. Nigdy nie mialam takich miekkich i przyjemnych w dotyku wlosow. No i mogę nosic czapkę- wlosy ani troche się nie puszą :-)

mariabiz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 09 paź 2017, 22:36

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

27 lis 2017, 01:46

Mysle, ze domowa pielegnacja jest bardzo wazna, ale fajnie jest tez raz na jakis czas zdecydowac sie na profesjonalny zabieg w salonie fryzjerskim. Ja w ten sposob poddalam sie ostatnio zabiegowi Botohair i jestem zadowolona, bo jednak wlosy sa nawilzone, blyszczace. Takiego efektu nie da zadna, nawet regularnie stosowana, maska.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

14 gru 2017, 11:00

Zabiegów regenerujących włosy jest całe mnóstwo. Wystarczy wybrać się do dobrego fryzjera, który doradzi nam, co najlepiej się sprawdzi w naszym przypadku. Ja chodzę do salonu Gnatyshyn na warszawskim Ursynowie i szczerze mogę Wam polecić ich usługi. Po kilku wizytach stwierdzam, że warto do nich wracać. Zawsze wiedzą, co zrobić z moimi włosami, abym była zadowolona.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość