Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: wypadające włosy

07 lip 2016, 10:05

Skoro problem wypadania włosów jest tak duży i notoryczny,to może warto udać się po poradę do lekarza specjalisty,w tym przypadku dermatologa,nie sądzicie? Same odżywki też nie muszą okazać się od końca skuteczne.

Myszula
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 01 mar 2016, 12:24

Re: wypadające włosy

08 lip 2016, 07:26

myślę że Lagenko ma rację

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: wypadające włosy

11 lip 2016, 13:45

Jeżeli borykacie się z problemem rzadkich i wypadających włosów to zajrzyjcie sobie na DrHair
Znajdziecie tam nowy na rynku preparat, który zawiera mikrowłókna i powoduje niemal natychmiastowe zagęszczenie włosów. Jest dostępny w kilkunastu kolorach więc na pewno dobierzecie coś dla siebie. Jedna tuba wystarcza na ok 40 dni. Nie ma co brać żadnych suplementów diety, ta zasypka daje naprawdę dobre efekty.

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: wypadające włosy

12 lip 2016, 10:14

Nie masz anemii lub jakiś stresów? U mnie stres był powodem wypadajacych włosów. Uspokoiłam sie i jest lepiej.
Jesli masz rzadkie włosy to spróbuj je przedłużyc. Bardzo popularna i delikatna jest metoda GL Apps - http://apps.greatlengths.pl/
Poszukaj salonu w którym ja praktykują.

agafia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:55

Re: wypadające włosy

26 lip 2016, 13:06

Spróbuj mezoterapii http://www.klinikasfera.pl/medycyna-est ... e-lysienia, to naprawdę skuteczny zabieg - wiem, bo miałam ten sam problem i była to dla mnie ostatnia deska ratunku :) Pomogła!

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: wypadające włosy

02 sie 2016, 11:07

Mezoterapia to też bardzo skuteczny zabieg na wypadające włosy,odbudowę ich struktury,wiec czemu ni ei na pewno warto spróbować. Poza tym minęło już trochę czasu,wiec daj znać jak w chwili obecnej wygląda sytuacja.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: wypadające włosy

02 sie 2016, 13:02

Jak dla mnie najlepiej byłoby udać się z tym problemem do specjalisty, najlepiej dermatologa. Mi kiedyś też strasznie wypadały włosy i to całymi garściami, zrobili mi badania, dostałam zalecenie korzystania ze specjalnego szamponu i jakiś odżywek i problem zniknął.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: wypadające włosy

10 sie 2016, 10:23

U mnie na wypadanie włosów pomaga częste podcinane. Co kilka tygodni podcinam sobie końcówki. Pomagają mi w tym fryzjerskie nożyczki, któe kupiłam na http://www.pro-sprzet.pl/category/nozyc ... kie-jaguar . Warto było w nie zainwestować. Są naprawdę świetne.

Awatar użytkownika
fenixfx
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2016, 19:13

Re: wypadające włosy

10 sie 2016, 21:47

Najlepiej spytać o jakiś środek w aptece. Jak trafisz na miłą aptekarkę, to może Ci polecić coś naprawdę super.

Typowadziewczyna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2016, 06:52

Re: wypadające włosy

30 sie 2016, 07:00

Przez bardzo długi czas borykałam się z wypadającymi włosami. Po ciąży było jeszcze gorzej włosy zaczęły wychodzić przy najmniejszym szarpnięciu. Wszystkie wcierki, olejki i herbaty pomagały ale znikomo. W aptece trafiłam na tabletki Vitapil, które poleciła mi jedna z mam na forum. Rzeczywiście włosy przestały wypadać i rosły!!! Cieszę się że mam ten problem już za sobą. :-D

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość