iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Kobiety się kształcą

06 cze 2016, 09:09

Tez uważam, że nigdy nie jest za późno na nauke :)
Ja już mam za sobą jeden kierunek ale chcę się cały czas uczyć nie tylko dla ładnie wyglądającego CV.
Uczę się przede wszystkim dla siebie i własnej satysfakcji.
Ostatnio odkryłam na https://notatek.pl/pomoce/nauki-prawne/ ... ie-cywilne notatki z róznych wykładów z uczelni w całej Polsce. Myślę, że mogą bardzo pomóc w przejściu przez studia;)

Szpileczka2975
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2016, 12:00

Re: Kobiety się kształcą

06 cze 2016, 15:03

Warto się dokształcać, nie ważne w jakim jesteśmy wieku i ile lat temu skończyliśmy studia. Zdobywanie ciągle nowej wiedzy poprawia naszą sytuację na rynku pracy. Kierunek powinno się dobrać zgodnie z naszymi zainteresowaniami i jego praktycznością (czy uda się wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce). Inwestycja w studia czy kursy doszkalające na pewno przyniesie pozytywne skutki w przyszłości

Agania
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:15

Re: Kobiety się kształcą

20 cze 2016, 23:41

To wspaniałe, że środowiska kobiet wspierają się w walce o edukacje :) Kiedyś kobiety będą rządzić, zobaczycie :) Tylko najpierw musimy się super wykształcić! womanpower! :)

CRAZZY
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 lut 2015, 11:46

Re: Kobiety się kształcą

21 cze 2016, 13:15

niestety wiele lat i wody upłynie zanim uda nam się więcej osiągnąć :(

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Kobiety się kształcą

21 cze 2016, 18:20

zawsze warto się kształcić, niezależnie co ludzie mówią

papilon
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2016, 10:38

Re: Kobiety się kształcą

22 cze 2016, 12:21

Ja też nie ustaję w nauce, a że jestem na zwolnieniu lekarskim to mam wiecej czasu na to i korzystam:) Skupiam się na czytaniu i kursach dot. marketingu internetowego. Jeśli któraś z Was miałaby jakieś ciekawe publikacje do podrzucenia to poprosze :-)

agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: Kobiety się kształcą

01 lip 2016, 10:39

Ja również jestem zdania, że nauki nigdy za wiele. W końcu to nam nigdy nie zginie, a rozwój osobisty jest bardzo ważną sprawą. Sama zastanawiam się czy nie rozpocząć od października studiów podyplomowych. Bardzo ciekawą ofertę znalazłam na http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/ tylko nie wiem jeszcze na jakim kierunku. Jest ich tyle, które mnie interesują, że aż ciężko zdecydować się na ten jeden konkretny. Możecie mi coś doradzić ? :)

miska2000
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 cze 2016, 15:27

Re: Kobiety się kształcą

02 lip 2016, 11:37

Rozwijać powinien się każdy człowiek, zarówno ten, który prowadzi jakiś biznes i ten, który szuka pracy. Myślę, że osoby współpracjuące z personelem powinny kłaść duży nacisk na szkolenia i uczyć się zarządzania kadrami. Na stronie http://www.portalkadrowy.pl/ znaleźć mozna wiele porad z tego zakresu.

bukmarza77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 22 lip 2015, 22:58

Re: Kobiety się kształcą

12 lip 2016, 13:25

Ja też nie ustaję w nauce, a że jestem na zwolnieniu lekarskim to mam wiecej czasu na to i korzystam:) Skupiam się na czytaniu i kursach dot. marketingu internetowego. Jeśli któraś z Was miałaby jakieś ciekawe publikacje do podrzucenia to poprosze :-)
Myślę, że mogą Cię zainteresować takie szkolenia :) Zresztą - tak jak większość z Was tu pisze - warto cały czas inwestować w siebie :) Pozdrawiam!

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Kobiety się kształcą

13 lip 2016, 07:15

Też jestem za tym żeby się uczyc :) Ja cały czas studiuję i szukam kolejnych kierunków. Chciałabym kiedyś zdobyć kwalifikacje do nauczania jezyka angielskiego i nauczać w przedszkolu lub podstawówce.
Uważam, że im więcej kierunków tym większe szanse na zdobycie dobrej pracy w przyszłości. Moja kuzynka ukończyłam 6 i teraz żyje jak pączek w maśle.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość