olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Wypadanie włosów

12 lip 2016, 10:12

Mi jakiś czas temu włosy wypadały garściami ale było to spowodowane stresem. Na szczęście mam to już za sobą.
Teraz myślę o przedłużeniu włosów metodą system MS - http://apps.greatlengths.pl/ zeby były gestszei wygląały na zdrowsze. Metoda ta jest bezpieczna dla włosów a doczepiane włosy prezentują się swietnie i można ich użyć ponownie po zdjęciu.

klekov19
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 lip 2016, 10:29

Re: Wypadanie włosów

13 lip 2016, 10:39

Mojemu mężowi, włosy wypadały na potęgę!!! Pomógł mu dopiero Profolan. Kupił go tutaj: http://nplink.net/A7hm0lzQ
Po miesiącu regularnego przyjmowania preparatu włosy przestały wypadać i zaczęły odrastać nowe. Mój mąż wreszcie pozbył siętych okropnych zakoli :P Jeżeli Wasz meżczyzna ma z tego powodu kompleksy, to polecam :)
_____________________________________________________
tabletki na odchudzanie
odchudzanie

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Wypadanie włosów

15 lip 2016, 20:07

U mnie własnie zaczęło się po ciąży, garściami włosy leciały. Ale na szczęście już sytuacja opanowana ;) Na wszelki wypadek nawet z chemicznych farb zrezygnowałam, używam juz tylko tych z biokapu. Włosy delikatnie traktowane, są zupełnie inne niż kiedyś :)

paulinapink
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2014, 14:29

Re: Wypadanie włosów

19 lip 2016, 14:44

A ja jednak polecam konsultacje z trychologiem. W Polsce ta dziedzina raczkuje, ale to właśnie trycholog zajmuje się problemami zdrowotnymi z włosami i skórą głowy. U mnie włosy wypadały do tego stopnia, że musiałam coś z tym zrobić, no i tak trafiłam do trychologa w Warszawie. Wybrał dla mnie mezoterapię igłową i dopiero wówczas kondycja włosów polepszyła sie. Tutaj masz zdjęcia poglądowe: https://www.tourmedica.pl/zdjecia-przed ... ia-iglowa/ przed i po, wprawdzie facetów, no ale i tak widać różnicę. :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Wypadanie włosów

21 lip 2016, 18:07

Nie podważam absolutnie działania wiesiołka, ale obawiam się, że na taki problem sam wiesiołek jednak nie wystarczy. Sama stosowałam i takich oszałamiających efektów nie było.. Zobacz sobie dla porównania jaki skład mają kapsułki Anticatuda - proso, skrzyp polny, dzięgiel chiński, soja, cynk, selen, miedź, witaminy, kwas foliowy - tu masz dokładnie http://www.biokap.pl/katalog-produktow/ ... -60-kaps-1. Dla mnie to jednak mocniejsza pozycja.

Obrazek

huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: Wypadanie włosów

24 lip 2016, 21:18

hmmm czasem z wypadaniem włosów ciężko sobie poradzić. Z tego co się orientuję, to sa takie zasypki np http://drhair.pl/, które zwiększają objętość włosów. To całkiem fajnie działa - zasypka wczepia się we włókna włosa i sprawia, że włosy są gęściejsze. Idealnie nadaje się dla osób, które mają problem z łysieniem. W niektórych renomowanych salonach używają takich kosmetyków do włosów.

Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: Wypadanie włosów

27 lip 2016, 11:55

Rzeczywiście takie rzeczy są fajne, ale dają efekt na chwilę. Seria anitcaduta biokapu działa na włosy od wewnątrz i od zewnątrz w połączeniu kilku produktów. Warto ja wypróbować, bo poprawia kondycję włosów. :-)

justynka007
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 01 lip 2016, 11:08

Re: Wypadanie włosów

27 lip 2016, 14:43

Moze brakuje Ci jakichś witamin lub minerałów? Zastanow sie nad badaniami.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Wypadanie włosów

10 sie 2016, 11:10

Każdy ma swoje zdanie. Ja napisałam o oleju z wiesiołka gal, bo on mi już niejednokrotnie pomógł. Poza tym wszystkie suplementy diety należy stosować długoterminowo! Po 1-2 tygodniach nie zobaczymy efektów.

Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: Wypadanie włosów

31 sie 2016, 15:02

@MISSbutterfly po 1-2 tygodniach regularnego stosowania organizm reaguje na dostarczane mu substancje. I efekty zaczynają być odczuwalne. Nie używałam wiesiołka, ani niczego tego typu, za to w kosmetykach z Biokapu naturalne składniki to podstawa:

BIOKAP Anticatuda Donna został opracowany wyłącznie z myślą o kobietach. Zawiera Proso, Skrzyp Polny, Dzięgiel Chiński, Izoflavony z Soi, cynk, selen, miedź, witaminy (A, E, B12, kwas foliowy i biotynę) oraz L-Cystynę, L-Metioninę, PABA i kwas foliowy.

Formuła lotionu oparta na ekstrakcie z Olax Dissitiflora zawiera Chininę, Palmę Sabałową, Pestki z Dyni, Papryczkę Roczną, Krwawnik, Pokrzywa, Czerwoną Winorośl, Olejki Eteryczne z Rozmarynu i Drzewa Herbacianego, które skutecznie wzmacniają włosy i chronią przed wypadaniem.

W formule szamponu Biosline Anticaduta zastosowano następujące składniki pochodzenia roślinnego:
palma sabałowa oraz pestki dyni – to właśnie one hamują wypadanie włosów, blokując enzym 5 alfa-reduktazy,
substancje pozyskane z winorośli oraz afrykańskiej rośliny Olax dissitiflora - skutecznie poprawiają mikrocyrkulację w skórze,
wyciąg z egzotycznej rośliny China – o silnym działaniu wzmacniającym włosy,
mięta oraz olejki z rozmarynu i drzewa herbacianego z upraw organicznych – dają efekt odświeżenia i oczyszczenia,
ekstrakt z pokrzywy – reguluje wydzielanie sebum,
ekstrakty z krwawnika, chmielu, malwy – nawilżają włosy, mają działanie ochronne,
sufraktanty z kokosa – mają delikatne właściwości myjące.
Formuła szamponu - oparta na roślinnych składnikach myjących, ekstraktach roślinnych oraz oczyszczonych olejkach eterycznych – jest niezwykle łagodna dla włosów, zapewniając im piękny wygląd i równowagę. W szamponie nie użyto chemicznych składników drażniących, takich jak emulgatory PEG, silikony, SLS, SLES czy parabeny. Kosmetyk został też przetestowany pod kątem zawartości niklu oraz przeszedł testy dermatologiczne.



źródło http://www.biokap.pl

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość