Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Żel, proszek czy kapsułki do prania?

18 maja 2015, 12:03

Przez krótki okres czasu używałam kapsułek jednak nie byłam z nich zadowolona i wróciłam do proszku. Kapsułki słabo dopierały a przy praniu w niższych temperaturach osłonka słabo się rozpuszczała i zdarzało się, że sklejała ubrania :ico_noniewiem:

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Żel, proszek czy kapsułki do prania?

20 wrz 2015, 10:54

Ja też stosowałam kapsułki ale niewiele pomogły. Proszki są jednak najlepsze. Ostatnio rozglądam się za proszkiem dla dzieci i myślę o zakupie tego http://jelp.pl/produkty/proszki-do-pran ... h-classic/ Co o nim sądzicie? Z tego co wyczytałam to nie uczula a pranie po nim jest mięciutkie i pachnące. To prawda? Zależy mi na jak najlepszym proszku dla maluszka.

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: Żel, proszek czy kapsułki do prania?

20 wrz 2015, 12:28

A ja ostatnio usłyszałam, że płyny do prania podobno niszczą tkaninę. Wychodzi na to, że jednak stary proszek jest najbezpieczniejszy.

Awatar użytkownika
metka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:27

Re: Żel, proszek czy kapsułki do prania?

20 wrz 2015, 14:48

Witam,

Dzisiaj na rynku jest bardzo wiele preparatów do prania, w różnej formie i konfiguracji, czego używacie, co według was najlepiej działa? Ja od niedawna stosuje proszek niemieckiego producenta Waschkonig, ale zastanawiam się nad żelem czy kapsułki, są teraz bardzo reklamowane, co wy na to?
Dostałam kiedyś kapsułki na wypróbowanie (nie pamiętam już nawet firmy, ale jedna z tych znanych) i nie bardzo byłam zadowolona. Jednak co proszek to proszek.
Jeśli ty mimo to chciałabyś wypróbować coś innego, to wspominany przez Ciebie Waschkonig robi też kapsułki i żele (tutaj spora lista produktów: http://pewexfordon.pl/marka/waschkonig). Jeżeli są one tak dobre i opłacalne w użyciu jak ww. proszek, to pewnie będziesz z nich zadowolona :)

Awatar użytkownika
Marcell30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2015, 18:04

Re: Żel, proszek czy kapsułki do prania?

20 wrz 2015, 19:08

Kapsułki chyba są najlepsze ;)

minionka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sty 2015, 21:54

Re: Żel, proszek czy kapsułki do prania?

13 lip 2016, 16:56

mnie w gruncie rzeczy wszystko jedno byleby z Niemiec były bo zauważyłam że jednak to prawda i jakość jest dużo wyższa, super mają wszystko w sklepzproszkami i tam najczęściej prawdę mówiąc zamawiam, ostatnio moim faworytem jest Weiser Riese bardzo fajnie pierze i nie podrażnia co mi się zdarzało przy innych środkach

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Żel, proszek czy kapsułki do prania?

17 lip 2016, 14:37

Hmm ja w sumie od zawsze używam proszku do prania. Nie chce mi się kombinować z jakimiś kapsułkami itd. :) Teraz właśnie rozglądam się za nową pralką, najlepiej ładowaną od góry. Możecie coś polecić? Myślałam nad taką http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie- ... -g362t-1-s .

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Żel, proszek czy kapsułki do prania?

18 lip 2016, 09:44

Ja używam proszku i płynu do płukania. Standardzik.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Żel, proszek czy kapsułki do prania?

06 wrz 2017, 13:11

Żadne z powyższych :) Ja od dawna używam już tylko i wyłącznie pereł piorących z Perluxa - z uciążliwymi zabrudzeniami radzą sobie lepiej niż jeden proszek czy żel a dodatkowy plus za długo utrzymujący się zapach na ubraniach :)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Żel, proszek czy kapsułki do prania?

28 mar 2018, 14:12

Proszek lub kapsułki, najlepiej surf, fioletowy do kolorów lub niebieski do białego. Oba pachną przepięknie i dobrze piorą :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość