horulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:16

Re: Prezent dla 5-latka

11 maja 2016, 12:19

moje dziecko dostało na 5 urodziny duży podświetlany globus, i bardzo go lubi, często razem się włóczymy po nim

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Prezent dla 5-latka

18 maja 2016, 07:46

I jak kwestia prezentu dla dziecka,udało się już coś wybrać czy też w dalszym ciągu się zastanawiasz? Jeżeli wątek jest aktualny to koniecznie daj znać na forum,czekamy na Twoją odpowiedź,a tera zna naszej stronie znajdziecie kilak fajnych promocji z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka:)

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Prezent dla 5-latka

23 maja 2016, 13:34

A ja mam wątpliwości czy aby na pewno gra komputerowa to dobry pomysł na prezent dla dziecka w tym wieku,jeżeli już to zdecydowanie bardziej proponowałabym plac zabaw,szczególnie,że teraz mamy ciepłe dni i czas można spędzać na dworze:)

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Prezent dla 5-latka

30 maja 2016, 13:07

Takie bujaki dla dzieci to rewelacyjny prezent takiego malucha, tylko nie wiem czy koniecznie do 5- letniego czy młodszego.
Uważam, że jeśli nie macie pomysłu na prezent to w internecie na pewno znajdziecie coś ciekawego.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Prezent dla 5-latka

30 maja 2016, 14:15

Ja uważam, że pięciolatek to taki wiek kiedy powinno się stawiać nacisk na rozwój intelektualny dziecka. Dobrze w tym zakresie zainwestować w gry i zabawki o charakterze edukacyjnym bo jak wiadomo, dziecko szybciej i skuteczniej uczy się poprzez zabawę. dlatego warto zapoznać się z oferta sklepu Urwis z grami edukacyjnymi dla dzieci gdzie można wybierać spośród wielu rodzajów gier i zabawek w każdym przedziale wiekowym.

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Prezent dla 5-latka

01 cze 2016, 12:43

Domyślam się,że teraz największe wyzwanie to prezent z okazji Dnia dziecka,pochwalcie się c kupiliście dla swojej pociechy lub co jeszcze macie w planach,może kogoś to zainspiruje do kupna podobnego prezentu i tym samym sprawi radość:)

gesou
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2016, 12:55

Re: Prezent dla 5-latka

13 lip 2016, 13:00

Zgadzam się ze @smutaska58. Takie dzieci bardzo lubią zabawę, dlatego najlepszym prezentem będzie zabranie go najlepiej z kolegami lub rodzeństwem np. do wesołego miasteczka, tak by mógł się wybawić i wyszaleć :D Zobaczysz, że na koniec dnia ci bardzo podziękuje :)

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Prezent dla 5-latka

13 lip 2016, 17:08

Jak dla mnie pomysł jest świetny,tym bardziej że teraz w Polsce powstało kilka fajnych parków rozrywki,a nawet takie wspólne wyjście do dużego placu zabaw też będzie bardzo dobrym pomysłem ba spędzenie tego czasu razem,całą rodziną:)

patysia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2016, 11:46

Re: Prezent dla 5-latka

28 lip 2016, 13:27

Jak dla mnie pomysł jest świetny,tym bardziej że teraz w Polsce powstało kilka fajnych parków rozrywki,a nawet takie wspólne wyjście do dużego placu zabaw też będzie bardzo dobrym pomysłem ba spędzenie tego czasu razem,całą rodziną:)
W takich parkach rozrywki jest strasznie tłoczno i masa ludzi. Ja wolałabym zabrać swoje dziecko w jakieś spokojniejsze miejsce. Np. wycieczkę krajoznawczą, by pokazać piękno przyrody i zwierząt :)

wercia45
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2016, 11:59

Re: Prezent dla 5-latka

08 sie 2016, 12:15

Faktycznie, park rozrywki to świetny pomysł. każdege dziecko byłoby zadowolone z takiego prezentu. :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość