Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Jaka zmywarka do zabudowy

16 lip 2016, 11:42

Witam,

Z racji na to, że ostatnie tematy dotyczące zakupu zmywarki (45cm) do zabudowy są już lekko przestarzałe, uprzejmie proszę o poradę dotyczącą modelu, który warto kupić.

Priorytetem jest niska awaryjność (wiem, wiem, w dzisiejszych czasach to wygórowane wymagania). Co do reszty nie mam ściśle określonych kryteriów, pewnie przy kwocie 1000 zł, i tak, to nie ma sensu.

Jeżeli przy dopłacie np. 100 zł załapie się jakiś znacznie lepszy model to nie będzie problem.

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.

Ole!

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Jaka zmywarka do zabudowy

17 lip 2016, 13:36

Bosch ma dobre zmywarki do zabudowy.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Jaka zmywarka do zabudowy

18 lip 2016, 09:47

Zobacz sobie zmywarki na zadowolenie.pl. Myślę, że znajdziesz tam idealną. Ja postawiłam na Whirlpool i jestem zadowolona. Służy mi już od roku.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Jaka zmywarka do zabudowy

20 lip 2016, 09:37

W cenie 1000 zł można kupic sobie juz bardzo dobrą zmywarkę do zabudowy. Wiem bo sama obecnie posiadam tańszy model i jestem zadowolona. Jest to jednak zmywarka na 60 cm bo mamy 3 dzieci tak wiec zmywarka na 45 cm byłaby dla nas za mała ( przy dzieciakach urządzenie bardzo szybko się zapełnia i wstawiamy codziennie wieczorem).

Na 45 cm fajny jest ten model Candy:
http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie- ... cdi-10p75x

Zmywarka o dobrej pojemności, klasa energetyczna A +++ . Candy ponadto w Polsce ma dobry serwis.

makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: Jaka zmywarka do zabudowy

27 paź 2019, 20:18

Jestem super zadowolona z mojej zmywarki electrolux comfort lift, nie trzeba się schylać bo dolny kosz wygodnie można podnieść do góry, super ułatwienie, a ja najbardziej nie lubi w korzytaniu ze zmywarki właśnie tego schylania się.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość