barbs
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:15

Re: Trądzik- co robić ?

26 lis 2015, 10:45

Też się podepnę pod temat, polecicie coś dobrego? Słyszałam że kwasy są dobre na trądzik ale jakie?

barry
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 cze 2016, 10:03

Re: Trądzik- co robić ?

10 cze 2016, 10:50

Domowe sposoby pomagają o ile nie mamy zaawansowanych zmian. Czasem potrzebna jest długa terapia specjalistycznymi lekami.

Martika86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 19 cze 2016, 16:30

Re: Trądzik- co robić ?

19 cze 2016, 18:49

Myślę, że warto wybrać się do dermatologa. Trądzik to jednak choroba, którą często trzeba leczyć w odpowiedni sposób. Nie wiem, skąd jesteś, ale jeśli Wawa lub okolice, to ja mogę Ci polecić Panią doktor, która kilka lat temu mnie skutecznie wyleczyła z trądziku. Od tej pory poleciłam ją kilku osobom i wszystkim pomogła. Mowa o Pani doktor Magdalenie Bacz-Malinowskiej, przyjmuje w Klinice Dermedicus, tutaj masz namiar http://www.dermedicus.eu.

marys
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:14

Re: Trądzik- co robić ?

15 lip 2016, 10:56

ja bym najpierw dowiedział sie co to jest trądzik młodzieńczy bo jak sie zna przyczynę choroby czyli co działa na powstawanie trądziku to można skutecznie stosować profilaktykę czy nawet skutecznie leczyć

kalarepa150
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2016, 12:00

Re: Trądzik- co robić ?

18 lip 2016, 20:41

Sposobów jest całe mnóstwo. Zależy od tego, jak długo się zmagasz z trądzikiem i w jakim stanie jest Twoja cera. Czasem pomogą domowe sposoby, a czasem trzeba zaopatrzeć się w kurację lekami, czy to na receptę czy bez. Możesz poczytać recenzje na różnego rodzaju blogach. Przykładowo Tutaj

Gaderr89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2016, 22:13

Re: Trądzik- co robić ?

19 lip 2016, 05:31

Ja nie znam żadnych domowych sposobów na pozbycie się trądziku. Może inaczej - nie znam skutecznych sposobów.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Trądzik- co robić ?

19 lip 2016, 11:10

Można samemu próbować walczyć z trądzikiem, a sposobów jest sporo, ale ja mimo wszystko wybrałabym się do dermatologa.

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: Trądzik- co robić ?

19 lip 2016, 14:22

Wypróbuje też może jakiś krem nawilżający do cery trądzikowej. Dermatolog też może przepisać coś na receptę ale zawsze lepiej spróbować zacząć od lżejszych kosmetyków a dopiero później ewentualnie zacząć zażywać jakieś leki. Zawsze to zdrowiej jak naturalnie spróbujesz się podleczyć :)

MarlenaH
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2016, 21:05

Re: Trądzik- co robić ?

21 lip 2016, 21:10

Domowe sposoby i leki apteczne łagodzą trądzik. Ja jako osoba cierpiąca wcześniej na tę przypadłość mogłabym napisać książkęna temat mojego leczenia trądziku. Sprawdzone i skuteczne preparaty znajdziesz tutaj: http://www.natradzik.info.pl Korzystałam z żelu. Pierwsze skuteczne działanie zauważyłam już po 2 tygodniach smarowania buzi żelem. Nie pozostają po jego stosowaniu blizny, nie pozostają przebarwienia, więc dla mnie rewelacja. Gdybym mogła cofnąć czas i wrócić do poszukiwania preparatów wybrałabym te. Można też leczyć się tabletkami, jeśli nie lubisz smarować twarzy. Tabletki "atakują" wypryski od środka. Z całego serca i szczerze polecam. Twarz jest bardzo ważna, więc trzeba o nią zadbać profesjonalnie.

Anetka1Anetka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2016, 10:09

Re: Trądzik- co robić ?

22 lip 2016, 09:19

Ja mogę Ci polecić dwa kosmetyki: jeden, że tak powiem "w trakcie" trądziku, a drugi na potrądzikowe ślady.
Obydwa są z serii "manuka" od Ziaji. Pierwszy to: https://e-ziaja.com/pl/glowna/68-manuka ... 29144.html Z kwasem może brzmieć gorźnie, ale chociaż działa (i nie jest groźny) ;) Fajnie złuszcza ale nie zostawia podrażnionej skóry. A drugi to: https://e-ziaja.com/pl/kosmetyki-ziaja/ ... 29168.html Działa fajnie i redukuje ślady po trądziku.
Do tego kosmetyki z Ziaji mają bardzo przystępne ceny ;)
Pozdrawiam
:ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość