Martika86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 19 cze 2016, 16:30

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

19 cze 2016, 17:57

Ja kupiłam taki kocyk http://www.kidstown.pl/wiosenne-ptaszki ... wlecy.html,ale to tylko dlatego, że wiedziałam, że jeszcze nie mają :) W przeciwnym razie pewnie klasyka - śpiochy albo zabawka :)

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

20 lip 2016, 17:25

Może kup książeczkę? Na http://bajkopis.pl/ widziałam ksiażeczkę modułową w której można przekładać kartki i tworzyc własną bajkę :)
Dziecko na pewno bardzo skorzysta na takiej książeczce. Sama zastanawiam się nad zamówieniem jej dla moich maluchów.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

21 lip 2016, 09:19

Oczywiście w pierwszej kolejności trzeba myśleć o rzeczach praktycznych, które się dziecku przydadzą. Warto też pomyśleć o zabawkach które zadbają o rozwój maluszka. Mogę polecić bardzo fajną stronę z której ja często korzystam, kiedy muszę jednemu z moich siostrzeńców kupić jakiś prezent, mam na myśli stronę Urwisa z grami edukacyjnymi dla dzieci gdzie bez problemu można kupić zabawki dla dzieci w każdym przedziale wiekowym.

kreolka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2016, 10:10

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

21 lip 2016, 10:16

Myślę, że album na zdjęcia to będzie świetny pomysł!

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

04 paź 2016, 16:03

Obrazek

Pokazuję akurat taki przykład, ale jest ich więcej - http://www.hepin.pl/pol_m_GRY-Edukacyjne-164.html
Moim zdaniem po prostu powinno się stawiać na takie prezenty, które będą robiły dużą różnicę, będą efektowne, ale przede wszystkim praktyczne. Nie gra komputerowa, a prawdziwy rozwój...

Niestawska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2017, 14:35

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

26 kwie 2017, 17:42

Ja symbolicznie kupiłam śpioszki i tutaj - fiorino.eu/sklep zamówiłam taki smoczek z napisem "Czarująca po mamusi". Smoczki Lipinipi są dobrej jakości, testowane itd, sama je stosował przy moim maluszku, więc mam do nich zaufanie. A taki miły napis został bardzo dobrze przyjęty przez koleżankę :)

mortom1987
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 gru 2016, 09:01

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

20 maja 2017, 11:06

Coś co posłuży dziecku przez długi czas - huśtawka, miś szumiś, a może paka pampersów i kosmetyków do pięlęgnacji.

RobertG85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2017, 08:39

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

22 maja 2017, 11:23

Hmm, nie przesadzałbym z takimi prezentami. Raczej symboliczne prezenty typu śpioszki, buciki czy coś w tym stylu.

Weronika78
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2017, 19:03

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

25 maja 2017, 12:18

Ja kupiłam mojej przyjaciółce taką termobutelkę http://www.tublu.pl/skompletuj-wyprawke/butelki-do-karmienia/termobutelka-pacific-baby-120-ml-3w1-pomaranczowa.html Mi się taka przydał przy pierwszym dziecku, bo nie miałam pokarmu i musiałam dokarmiać córkę. Helenka często zamiast jeść, bawiła się smoczkiem, a mleko stygło. Później trzeba było je podgrzewać. Mała wtedy zaczynała płakać, bo nagle uznała, że jest głodna. Uroki macierzyństwa.

Mollbook
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 maja 2017, 09:33

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

26 maja 2017, 10:32

Myślę, że wszystko zależy od wieku dziecka oraz kwoty jaką chcesz przeznaczyć na ten prezent. Z doświadczenia mogę polecić zabawki dla najmłodszych lub artykuły związane z wyprawką. Dowiedz się czego jeszcze potrzebują rodzice i pójdź właśnie w tym kierunku.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość