martiii1987
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:35

Jakie są objawy raka skóry

27 gru 2013, 02:41

Muszę się przyznać (wow, odważniacha, anonimowo przyznał się w internecie) że lubię przesadzić z solarium. Ostatnio zauważyłem, że jeden z moich pieprzyków "uniósł" się i zbrązowiał. Miał ktoś podobną przypadłość, albo słyszał o czymś takim? Czy rak skóry daje jakieś inne objawy? Przeszukałem wcześniej internet. Tutaj wypisane są wszystkie objawy: http://objawy-raka-skory.blogspot.com/2 ... otwor.html ale o solarce nie wspomniano

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Jakie są objawy raka skóry

21 lip 2016, 18:34

Rak skóry ma wiele objawów, nie muszą to być tylko pieprzyki...
Ja mam ich niestety całe mnóstwo i staram się je kontrolować przynajmniej raz w roku. Wszystko podejrzane usuwam.
Niestety coraz więcej osób choruje, walka z tym rakiem jest wyjątkowo trudna. Warto wspomagać się suplementami i ziołami z http://www.wilkakora.pl/ Słyszałam, ze pomagają w walce z nowotworami i różnymi schorzeniami.

Ewecka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2015, 15:43

Re: Jakie są objawy raka skóry

22 lip 2016, 08:39

Objawy możesz mieć różne, o obecności czerniaka może świadczyć wielkość zmiany skórnej, kolor, krawędzie, powierzchnia itp. wszystko masz ładnie opisane na tej stronie czerniak objawy, sa tutaj również zdjęcia myślę że warto tą stronę odwiedzić.

kimus
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:15

Re: Jakie są objawy raka skóry

17 sie 2016, 18:22

jeśli chodzi o nowe i coraz lepiej działające i bardzo sprawdzające się jeśli chodzi o leczenie metody nowotworowe to hipertermia - poczytajcie sobie jaki wpływ ma to na ludzki organizm, w niektórych krajach ubezpieczenia nawet są w stanie pokrywać koszty tego leczenia.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość