ebus
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2016, 18:29

Re: Torebka w stylu boho

14 lip 2016, 19:04

jak dla mnie torebki w stylu boho nie należą do eleganckich i kompletnie nie są w moim guście. Ja jestem kobietą w biznesowym stylu, cechuje mnie szyk i nietuzinkowość. W mojej szafie jednak goszczą luksusowe torebki znanych marek jak michael kors, chanel czy inne. Stawiam na jakość oraz detale w wykończeniu. To bardzo ważna kwestia nie tylko prywatnie, ale także w zawodzie jaki wykonuję, a jest on ścisle związany z branżą modową.

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Torebka w stylu boho

23 lip 2016, 16:24

poziomeczka sliczna ta torebka! chyba sobie sprawię podobną bo wygląda super - ja uwielbiam styl boho i tylko jak jest ciepło od razu to mój obowiązkowy look :D

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Torebka w stylu boho

27 lip 2016, 09:56

Jeżeli mam być szczera to mi osobiście bardzo podoba się ta torebka w stylu boho,wystarczy tylko dopasować do niej odpowiednie obuwie aby całość prezentowała się naprawdę fajnie i stylowo:)

anastazjam
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lip 2016, 10:17

Re: Torebka w stylu boho

27 lip 2016, 10:20

Mega mi się podobaja, ale jeszcze nie mam, miałam czarna z mango - skórka extra ale niestety musiałam zareklamowac:(

SzaraSzpilka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2016, 20:04

Re: Torebka w stylu boho

27 lip 2016, 11:50

Bardzo fajna jest. Ja ostatnio kupiłam piękną w podobnym stylu na vangraaf. Świetnie pasują do niej trampki.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Torebka w stylu boho

02 sie 2016, 09:08

Wiesz gdzie jeszcze możesz zamówić sobie torebkę w takim właśnie stylu? Na tej stronie:
http://selino.pl/torba-bawelniana-z-wla ... e,g-5.html

Na stronie możesz ją zaprojektowąć sama. Dodać dowolny napis czy grafikę. Dzięki czemu nie będzie ryzyka,ze na ulicy zobaczysz dziewczyne z taką samą torbą. Mam już kilka takich toreb, bardzo często je nosze bo są wygodne i pojemne. Mieści się w nich praktycznie wszystko.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Torebka w stylu boho

02 sie 2016, 13:00

Mi szczerze mówiąc niespecjalnie podobają się tego typu torebki, a ostatnio jest ich naprawdę wiele. Niedawno szukałam dla siebie nowej torebki, to w każdym sklepie do którego weszłam, właśnie takie były, a ja szukałam czegoś kompletnie innego. Dlatego często sklepy internetowe są lepsze, bo mają większy wybór.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość