karla33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 27 kwie 2014, 22:46

Re: Gdzie kupujecie kawę?

26 lip 2016, 22:47

W sieci masz sklep http://www.konesso.pl/ Kupisz tam wiele kaw różnego rodzaju. Często takie jakich nie ma w marketach. Tak samo dostaniesz różne akcesoria dla "kawoszy".

nitkowa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2016, 06:27

Re: Gdzie kupujecie kawę?

27 lip 2016, 06:30

Ja kupuję w eko sklepie w swoim mieście taką już paczkowaną.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Gdzie kupujecie kawę?

27 lip 2016, 08:30

mnie ostatnio zasmakowała kawa do ekspresu z Lidla.

TAMASIA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:59

Re: Gdzie kupujecie kawę?

28 lip 2016, 02:31

A ja bardzo lubię kawę od HOT PURE COFFEE (https://www.hotpurecoffee.com/). Jest naprawdę pyszna i aromatyczna. Nie jest dostępna w sklepach, zamawia się ją w usłudze subskrypcyjnej i po prostu dostajemy kawę w paczce prosto do domu, w równych odstępach czasu (dwu- lub czterotygodniowych). W sklepie HOT PURE COFFEE można też nabyć różnego rodzaju akcesoria i sprzęt do przygotowywania kawy. Mi akurat forma subskrypcji bardzo odpowiada, nie trzeba martwić się o zakup kawy podczas zakupów :).

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Gdzie kupujecie kawę?

28 lip 2016, 11:57

Ja kiedyś kupiłam kawę o smaku ciasteczkowym w Almie. Zaskoczyło mnie to, jak smaczna była.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Gdzie kupujecie kawę?

05 sie 2016, 13:12

Zwykle kupuję kawę w markecie przy okazji innych zakupów, ale te, które lubię, trudno tam dostać. Ostatnio odkryłam też bardzo dobrą kawę na http://mkfresh.pl/coffees.html i tam zamawiam, jeszcze wszystkich nie przetestowałam, ale za każdym razem zamawiam inną.

Basia89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:24

Re: Gdzie kupujecie kawę?

27 maja 2019, 20:33

Ja kupuję przez internet w sklepie: kaweo.pl Mają duży wybór, a obecnie moja ulubiona Lavazza Super Crema jest na promocji :-D

MargoRav
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2018, 10:12

Re: Gdzie kupujecie kawę?

20 cze 2019, 14:13

ja tam kupuję we Wrocławiu w takiej fajnej kawiarence, gdzie palą własną kawę przy stadionie Olimpijskim. Kawiarnia nazywa się Mała Czarna jakby, ktoś chciał :)

Awatar użytkownika
elipsa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 29 paź 2008, 15:34

Re: Gdzie kupujecie kawę?

27 cze 2019, 14:08

Kawę kupuję w różnych sklepach stacjonarnych i internetowych. Mój ostatni zakup to kawa Idee Kaffee Classic, kupiłam kilogramowe opakowanie w e-sklepie dr. oetkera. Polecam, kawa jest pyszna i nie podrażnia żołądka. :ico_kawusia:
Obrazek

Dina69
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 gru 2014, 20:21

Re: Gdzie kupujecie kawę?

29 cze 2019, 10:01

W galerii handlowej na JP2 w Łodzi otworzono stoisko, gdzie kupuje się kawę i herbatę na wagę. Pani na miejscu miele kawę przez co zachowuje ona swój naturalny aromat. Potem wsypuje je do przezroczystych rożków i wkłada do estetycznego pudełka przewiązanego rafią. Pasuje na prezent. Nawet jeżeli damy go sobie samej. Podpatrzyłam, że estetyczne opakowania, woreczki celofanowe dostarcza im producent Artemix Łódź . To świetny pomysł na prezent, ale i na własny biznes. Kupowanie towarów w zbiorczych opakowaniach i konfekcjonowanie ich dla klientów. Również na prezenty. Teraz jest tyle ciekawych opakowań www.artemix.biz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość