Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Jakie najlepsze żelazko wybrać

05 sie 2016, 09:46

Odczuwam potrzebę zakupu nowego żelazka. Zastanawiałam się nad generatorem pary.. Czy warto?

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: Jakie najlepsze żelazko wybrać

05 sie 2016, 16:32

Warto ! Generator pary jest droższy niż standardowe żelazko ale bardzo wygodnie się nim prasuje. Ma dużą moc i bez problemu mozna nim wyprasować nawet najbardziej wygniecione ubrania. Sama zdecydowałam sie na niego bo mam 2 małych dzieci. piorę codziennie i góry ciuchów do prasowania zawsze mnie denerwowały. Generator jest o wiele wygodniejszy.

Mam stację parową Hoovera:
http://www.hoover.pl/maly_sprzet/lista_produktow/26

Nie była taka droga a ma dobrą moc.

Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: Jakie najlepsze żelazko wybrać

20 lip 2017, 08:58

Ja mam żelazko od Kernau - https://www.kernau.com/produkt/kshi-2616-t.html Nigdy jakoś wybitnie nie przepadałam za prasowaniem, aleee z tym żelazkiem prasowane jest o wiele łatwiejsze i w sumie polubiłam tę czynność :) W poprzednim żelazku miałam problem z wyciekającą wodą i głównie z tego powodu kupiłam nowe, w tym żelazku jest specjalny system, który zapobiega takiemu wyciekaniu - także polecam wszystkim :) Nie ma co przepłacać i kupować czegoś droższego, skoro za niecałe 200 złotych można mieć naprawdę dobrej jakości żelazko :)

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Jakie najlepsze żelazko wybrać

09 paź 2017, 16:33

Ja kupiłam sobie niedawno żelazko Tefala model FV9745, bardzo ejstem zadowolona szczególnie dlatego, zę żelazko pwytwarza mocną parę co przyśpiesza prasowanie bo wystarczy tylko raz przejechać po zgięciu i wszystko jest proste, można też nim prasować w pionie przy użyciu pary, do tego żelazko nie zbiera kamienia więc nie ma obaw że zostaną jakieś plamy na ciuchach a to też jest duży plus żelazka moje stare zostawiało kamień na ubraniach jak prasowałam, dlatego musiałam zmienić.

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Jakie najlepsze żelazko wybrać

20 gru 2017, 17:30

Ja mam takie zwykłe,klasyczne żelazko Electrolux. Całkiem tanio znalazłam je dzięki upolowanej promocji na kuponiarnia.pl. To już chyba moja mała tradycja, że przed zakupem online zerkam na ten serwis i sprawdzam czy nie mogę np. pobrać kodu rabatowego na dany produkt. Domowy budżet ma się dzięki temu znacznie lepiej :-)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość