Mandalka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2016, 12:37

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

15 lip 2016, 15:40

W Polsce jednak wolę góry ;) a za granicą? Polecam Słowenię (Alpy, ciepłe morze, piękna Lubljana - wszystkie atrakcje koło siebie :) ), Portugalię (piękne miasta z wąskimi, średniowiecznymi uliczkami i krajobrazy) i moją ukochaną Hiszpanię (tutaj to za dużo by wymieniać, co można by zobaczyć...). Ale gdziekolwiek byśmy nie jechali, przede wszystkim liczy się dobre przygotowanie - poczytać nieco przed wyjazdem, co warto zwiedzić, zorientować się w miejscowych zwyczajach, zastanowić, czy nie jest nam potrzebne ubezpieczenie turystyczne, sprawdzić, czy przypadkiem nie ma akurat jakiś ciekawych imprez kulturalnych w okolicy i dopiero jechać :)

nika77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:52

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

16 lip 2016, 14:56

Uwielbiam zwiedzać Polskę latem, dlatego z pomocą fajnej stronki zorganizowałam sobie rodzinny wypad w Bieszczady Zobaczcie same, magiczne miejsce. Już nie mogę się doczekać :)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

01 sie 2016, 15:13

Ja też wolę jechać nad morze. Najlepiej mi się odpoczywa na plaży.

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

07 sie 2016, 17:47

Najlepszym miejscem jak dla mnie są mazury. Zobacz sobie spa ventus. Jest tam bardzo ładnie, spokojnie i można się zrelaksować w spa. Ja mam wolne dopiero we wrześniu ale chyba się tam wybiorę. W domu nie zamierzam siedzieć przez cały urlop znowu.

MoniaRa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 23 sie 2016, 13:30

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

23 sie 2016, 13:42

Pod każdym względem polecam Węgry. Odległość z centralnej Polski praktycznie taka sama jak nad polskie morze. Pogoda dużo bardziej pewna. Ceny za nocleg niższe, przy wyższym często standardzie. Samo życie +20 do 30% droższe, ale to przecież wakacje! :ico_haha_02:

AdrianSm
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2016, 09:41

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

24 sie 2016, 09:47

Ja uważam że za granicą
__________________________
Zajrzyj & Zapraszam - Zajrzyj

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

24 sie 2016, 11:07

A ja w tym roku zastanawiam się nad takimi wczasami: http://www.globtourist.com/czartery-jac ... cuska.html. Zamiast hotelu mam zamiar wyczarterować jacht na tydzień czasu bo cena jest porównywalna a wrażenia mogą być o wiele lepsze. Co o tym myślicie? Cały urlop na pełnej wodzie, może być naprawdę super :)

MoniaRa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 23 sie 2016, 13:30

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

24 sie 2016, 12:32

A ja w tym roku zastanawiam się nad takimi wczasami: http://www.globtourist.com/czartery-jac ... cuska.html. Zamiast hotelu mam zamiar wyczarterować jacht na tydzień czasu bo cena jest porównywalna a wrażenia mogą być o wiele lepsze. Co o tym myślicie? Cały urlop na pełnej wodzie, może być naprawdę super :)
Zapowiada się bajecznie. Już ci zazdroszczę. :-D

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

24 sie 2016, 13:41

Ja także.... To pewnie będzie wyjątkowa podróż...

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

25 sie 2016, 12:57

Są tu jakieś świeżo upieczone mamy? Dzisiaj czytałam o specjalnych wczasach organizowanych przez Primaverę nad morzem dla mam z małymi dziećmi: http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie ... wnych-mam/. Jest to tygodniowy pobyt w hotelu nad morzem (Jastrzębia Góra) połączony z ćwiczeniami i zabiegami SPA ujędrniającymi ciało, poprawiającymi kondycję po ciąży i równoczesną zabawą z dzieciątkiem. Jest też specjalna oferta dla tatusiów :) Są nawet specjalne wykłady o tym jak schudnąć z dzieckiem. Myślę, że takie wczasy są warte rozważenia :) Aha, data wczasów to 18-24 września 2016 r.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość