mirka2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2016, 17:38

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

25 lip 2016, 17:40

Ja bym się chciała wybrać do USA, ale wszystkie te formalności związane z wizą mnie trochę przerażają. Same bilety nie są w sumie takie drogie.

inga29
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 08 mar 2016, 09:46

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

27 lip 2016, 09:38

Ja bym chciała pojechać na Mazury. Nie byliśmy jeszcze w tym roku na wakacjach więc może akurat tam się wybierzemy :)

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

07 sie 2016, 17:53

Ja trafiłam jakiś czas temu na hotel ventus i tam chciałabym spędzić urlop.
Potrzebuję spokoju dlatego chcę się wyrwać z miasta i pojechać na mazury. Daleko nie mam na szczęście.

marys
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:14

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

08 sie 2016, 19:48

a może romantyczny wypad tylko we dwoje? Tak z dala od zgiełku codziennego życia, pracy dzieci itp. W hoteluhttp://www.hotelponiatowski.pl/ znajdziecie wszystko co jest potrzebne do spędzenia przyjemnych spokojnych dni i namiętnych gorących nocy.

MlodaMama22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2016, 17:03

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

27 wrz 2016, 17:26

My planujemy na Kube tylko koszta koszta ogromne .

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

29 wrz 2016, 12:04

Teraz to już nie tak drogo, jak jeszcze 3-4 lata temu. Na Itace masz oferty na Kubę już za ok. 5 tysiecy, a jak wcześniej rezerwujesz to łapiesz się przecież na zniżki i to czasami naprawdę duże. :)

aragz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:28

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

17 lis 2016, 13:41

Ja marze aby odwiedzić Stany i zwiedzić te wszystkie filmowe miasta - Hollywood, Miami, San Francisco :ico_sorki:

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

08 gru 2016, 09:50

Ja bym się chciała wybrać do USA, ale wszystkie te formalności związane z wizą mnie trochę przerażają. Same bilety nie są w sumie takie drogie.
Ja byłam kilka razy w ramach programu work&travel, jeśli taki wyjazd jest Twoim marzeniem to śmiało możesz próbować, akurat teraz jest dobry moment. Żeby starać się o wizę J-1 musisz mieć tylko status studenta, nie ma żadnego problemu z jej wydaniem, byłam 2 razy z BTC na worku i raz na campie, wybierz "work" bo przy tej opcji koszty się zwracają z nawiązką jak dobrą pracę złapiesz, dobrze jest wybierać takie miejsca gdzie możesz liczyć na napiwki albo brać nadgodziny.

wrona22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2016, 17:20

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

08 gru 2016, 19:31

Ja chętnie na jakąś sesję fotograficzną, tyle ramek dostałem na zdjęcia w ostatnie urodziny i co teraz?

Kita12
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 14 paź 2016, 10:51

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

10 sie 2017, 21:50

z gazem przy autostopie trzeba uwazac, znajomy opowiadal ze kiedys uzyl gaz w aucie i prawie mieli wypadek, bo wszyscy zaczeli sie dusic
Gaz w samochodzie to bardzo kiepska decyzja. Chyba, że używa się żelowych jak mace to one wtedy obezwładniają bezpośrednio napastnika, a nie wszystkich dookoła :)

A co do tematu bezpośrednio to w tym roku razem z paczką znajomych wybieramy się na Sycylię i chcemy ją całą przejść na piechotę nocując pod namiotami :D super sprawa tylko kosztowna, bo trzeba dużo ekwipunku kupić jak namiot, śpiwór, jakiś zestawy survivalowe no i też ten gaz mace kupiłam żeby czuć się bezpiecznie :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość