fatalistka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 sie 2016, 19:39

podwojny podbrodek

09 sie 2016, 19:46

dzien dobry, prosze o rade. mimo mlodego wieku mam sporo problemow z wygladem, i to takich ktore czesto dotycza starszych osob. jestem osoba z nadwaga, niesttey nabawilam sie podwojnego podbrodka. mimo ze przeszlam juz z otylosci do nadwagi i nadal chudne, to jednak skora twarzy zrobila sie nieco obwisla i nie za bardzo wiem co z tym zrobic. boje sie, ze jak bardziej schudne (a musze, jeszcze dluga droga przede mna) to bedzie to wygladac jeszcze gorzej. czy da sie cos z tym zrobic? jakos temu zapobiec? jakies kosmetyki? cwiczenia? jestem juz zalamana… mialam wygladac lepiej a okazuje sie ze wcale jednak nie… :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: podwojny podbrodek

10 sie 2016, 10:24

Kosmetyki to raczej nic nie pomogą. Może odsysanie tłuszczu?

leoniapies
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2016, 12:49

Re: podwojny podbrodek

10 sie 2016, 15:59

nie zalamuj sie! moze za szybko chudniesz? takie efekty daje zwykle zbyt restrykcyjna dieta kiedy chce sie zejsc ze sporej nadwagi. skóra potrzebuje jednak troche czasu zeby zareagowac. moze lekarz cos pomoze?

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: podwojny podbrodek

10 sie 2016, 20:07

Witaj! Czy Twoja dieta jest prowadzona przez specjalistę? Zbyt szybki spadek wagi jest bardzo niezdrowy dla organizmu, może być wręcz wyniszczający. Myślę, że warto skonsultować się z lekarzem albo dietetykiem. W wymodelowaniu owalu twarzy i likwidacji podwójnego podbródka może pomóc Ci endermologia - ale zanim się nią zajmiesz, zadbaj o to, żeby kilogramy gubić zdrowo :)

fatalistka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 sie 2016, 19:39

Re: podwojny podbrodek

11 sie 2016, 14:52

prowadzi mnie lekarz - moja otyłość była dość poważna, póki co jestem na dość dobrej drodze do w miarę normalnej wagi, ale będzie to droga dluga i wyczerpujaca. otylosc juz zagrazala mojemu zdrowiu, przede wszystkim dlatego musialam zaczac chudnac. chodzi mi bardziej o dorazna poprawe samopoczucia i wygladu.

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: podwojny podbrodek

12 sie 2016, 15:11

W takim razie możesz faktycznie rozważyć endermologię. Są to zabiegi modelujące i liftingujące, bezpieczne, nieinwazyjne i nie wymagające rekonwalescencji. Zabiegi na twarz poprawiają jej owal, walczą właśnie z podwójnym podbródkiem, pomagają też uzyskać efekt liftingu. Więcej na ten temat możesz poczytać tutaj: http://www.podgorskidomurody.pl/endermo ... ermologie/ Jeśli jesteś z okolic Krakowa - zapraszamy serdecznie do nas do Podgórskiego Domu Urody. W razie pytań - jestem do dyspozycji!

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość