Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: przydatne AGD

16 sie 2016, 13:35

A jak coś wam się zepsuje to naprawiacie ten sprzęt czy od razu kupujecie nowy? Bo Bo ja znalazłam do Amici części zamienne i chyba się wstrzymam z kupnem nowej lodówki. Wszystko da się naprawić.

dominikaA
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2016, 08:56

Re: przydatne AGD

16 sie 2016, 13:57

Dobrze wiedzieć :) U mnie w domu tata jest taką złotą rączką i zawsze zanim kupi coś nowego sprawdza czy zepsutą rzecz można naprawić i często mu się to udaje :)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: przydatne AGD

18 sie 2016, 08:33

W zasadzie to każdy sprzęt AGD jest przydatny. Każdy ma swoje duże plusy i jest więcej jak niezbędny w domu. Ja ostatnio chciałam sobie kupić blender bo nie raz mam ochotę na zupę krem albo coś w tym rodzaju, a nie miałam czym jej sobie zrobić. Na szczęście trafiłam na ofertę z blenderami na zadowolenie.pl/agd-male/do-kuchni/blendery, gdzie wybrałam sobie taki, który spełnia moje oczekiwania i jest naprawdę dobry.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: przydatne AGD

18 sie 2016, 14:28

Według mnie blender to podstawowy sprzęt kuchenny. Ja mam kenwooda triblade, który jest chyba najlepszy.

kamik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2018, 19:58

Re: przydatne AGD

09 sty 2019, 17:37

Przyszedł czas na remont mej kuchni, Dokonując zmian w jej wyglądzie postanowiłam również wymienić w niej podstawowy sprzęt w tym kuchenkę gazową. Postawiłam na nowoczesność i funkcjonalność. Zakupiłam "gaz pod szkłem" z Solgazu. Płytwa wygląda jak indukcja choć nie wymaga specjalnych garnków do gotowania. Jest łatwa w obsłudze i czyszczeniu. Gotowanie na niej to czysta przyjemność, a i oszczędności w zużyciu gazu,

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: przydatne AGD

04 lut 2019, 16:15

Jak kto woli, ja jednak byłabym za płytą indukcyjną. W raz awarii z nią polecam serwis http://www.technikan.pl/

Jajeczko
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 12 cze 2018, 00:13

Re: przydatne AGD

12 lut 2019, 21:22

Dokładnie tak - każdy sprzęt AGD jest przydatny, tylko w sumie trzeba mieć na niego miejsce. ;) Ja dużej kuchni nie posiadam niestety, ale konieczny był dla mnie zakup blendera. Wybrałam firmę Kernau i taki fajny blender z kielichem i wymienną końcówką. Sam blender, jak i ta fajna ubijaczka elektryczna jest naprawdę super. Ileż to razy robiłam rano omleta i ta ubijaczka mi się przydała!

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość