oborniok
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 21 lip 2016, 14:39

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

21 lip 2016, 14:54

Rollmasaż - jeden z tańszych zabiegów, a wykonywany regularnie daje bardzo fajne efekty :)

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

27 lip 2016, 14:43

Ja nie polecam żadnych zabiegów. Jeśli chcecie schudnąć, to weźcie się za sport i wprowadźcie odpowiednie nawyki żywieniowe, a nie liczcie na szczęście. Zapiszcie się na siłownię, najlepiej taką jak http://www.energym.com.pl/17-enerbeauty gdzie mają jeszcze fitness i każdego dnia ćwiczcie. To zadziała najlepiej.

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

28 lip 2016, 10:02

Pływanie dobrze robi.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

28 lip 2016, 21:09

To prawda. I bieganie i rolki.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

02 sie 2016, 10:37

Tutaj generalnie warto być aktywnym fizycznie i regularnie trenować,co do samych ćwiczeń to trening interwałowy,plus basen i biegi bardzo dobrze wpływają i modelują naszą sylwetkę.

Awatar użytkownika
Barrtek96
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2016, 20:24

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

05 sie 2016, 01:40

Bieganie i pływanie. Polecam bardzo :)

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

15 sie 2016, 14:20

przede wszystkim trzeba dbac o diete i starac sie ruszac. moze nie jestem zapaloną sportsmenką, ale z 2-3 razy w tygodniu odpalam jakis filmik na yt i cwiczę. dieta- hm, bywa roznie, ale ogolnie nie jestem fanką fast foodow i slodyczy, wiec nie jest źle :) zabiegi- nie chodze na typowo wyszczuplajace, ale na takie ujedrniajace juz tak :) np. modente endomasaz w Coco-time :) rezultaty sa bardzo fajne- skore mam bardziej napiętą i sprężystą. ale bylam juz kilka razy na tym zabiegu, bo dopiero po regularnym wykonywaniu mozna zauwazyc roznice :)

Awatar użytkownika
gagabrysia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:33

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

17 sie 2016, 14:24

Wkurza mnie to jak wszystkie dziewczyny piszą tylko o tym sporcie i sporcie a myslicie, że co ja robie? Nie siedzie na tyłku caly czas a celulit wciąż ze mna jest! Cwicze co najmniej 4 w tygodniu od kilku miesiecy: aeroby, interwały, crossfit, przysiady z obciazeniem i wszystkie cwiczenia ze sztangą.. i co? Dalej mam celulit a mloda jestem.. Myśle,ze to przez moje geny i gospodarke hormonalną. Dlatego niech mi ktoś w koncu poleci dobra klinike a nie pisze o sporcie !

axynitos
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 12 lis 2014, 11:51

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

18 sie 2016, 15:05

Spokojnie koleżanko :) Też mnie to denerwuje, ze wszyscy pisza o sporcie. Ty możesz zrzucić i 10 kg a celulit jest dalej. Skontaktuj się z recepcją vesuny - tam dużo moich koleżanek było i chwaliły się efektami na zdjęciach na fejsbuku. Ja je tylko oglądam z zazdrością i chyba w końcu sama skuszę się na wizytę. No chyba, że mieszkasz bardzo daleko od Krk , to nie wiem gdzie jest jeszcze dobra klinika

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

22 lut 2018, 12:30

Są bardzo skuteczne i bezinwazyjne zabiegi wyszczuplające które można zrobić w klinice Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm w Józefowie. Nie wiem czy się spotkaliście z czymś takim jak lipoliza iniekcyjna?

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość