moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

zabieg mezoterapii wypadanie wlosow

17 sie 2016, 18:35

Czy znajda sie tutaj osoby korzystajace z mezoterapii, zeby zahamowac wypadanie wlosow?? Naczytalam sie sporo artykulow, wypowiedzi na forach... i mysle czy by nie sprobowac bo jak do tej pory nic mi nie pomoglo na wlosy :ico_placzek: a nie chce zostac łysa- a jak tak dalej pojdzie to chyba na tym sie skonczy :ico_olaboga: pomozcie prosze :ico_noniewiem:

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: zabieg mezoterapii wypadanie wlosow

18 sie 2016, 11:40

nie korzystalam, ale uwazam ze to dobry pomysl. nie rozumiem ludzi, ktorzy nie widza poprawy po np. suplementach, ale nadal łudzą się, ze moze wyrosnie im afro na glowie z dnia na dzien i łykaja te tabletki... zamiast poszukac jakiejs alternatywy... a mezoterapia ma dobre opinie jako zabieg. tylko wiesz co, chyba powinnas przejrzec dokladnie kliniki- nie wiem czy kazda dysponuje takim samym sprzetem, preparatami? nie wiem jak to dziala, ale moze wlasnie duzo zalezy od gabinetu, w ktorym robisz mezoterapie.

madziulkaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:05

Re: zabieg mezoterapii wypadanie wlosow

18 sie 2016, 14:29

Nigdy nie korzystałam, ale myślę, że to nie jest zły pomysł. Substancje odżywcze dostają się na większą głębokość, niż jakby się coś wcierało w skórę, więc na pewno powinno lepiej działać niż kosmetyki. A ile kosztuje taki zabieg? Ja póki co szukam w Lublinie dobrego fryzjera, który mi wymyśli jakiś fajny nowy kolor... Znacie kogoś? Myślałam o tym http://fryzjer.lublin.pl/ .

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: zabieg mezoterapii wypadanie wlosow

19 sie 2016, 10:45

nie korzystalam, ale uwazam ze to dobry pomysl. nie rozumiem ludzi, ktorzy nie widza poprawy po np. suplementach, ale nadal łudzą się, ze moze wyrosnie im afro na glowie z dnia na dzien i łykaja te tabletki... zamiast poszukac jakiejs alternatywy... a mezoterapia ma dobre opinie jako zabieg. tylko wiesz co, chyba powinnas przejrzec dokladnie kliniki- nie wiem czy kazda dysponuje takim samym sprzetem, preparatami? nie wiem jak to dziala, ale moze wlasnie duzo zalezy od gabinetu, w ktorym robisz mezoterapie.

święte słowa! klinika klinice nierowna ;) najpierw nacięłam sie wlasnie na kiepski gabinet i zero efektow. potem trafilam w rece pani trycholog w Hair medica, chociaz nie wierzylam w powodzenie tego zabiegu. ale zadzialalo :ico_szoking: wlosy mi nie lecą, a jest nawet lepiej, bo duzo nowych sie pojawilo- taki mały jeżyk mi sie gdzieniegdzie zrobil :-D

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: zabieg mezoterapii wypadanie wlosow

20 sie 2016, 14:20

kurcze, na innnym forum zostalam zjechana za pomysl mezoterapii i pisali, ze wydziwiam :P to fajnie, ze nie tylko ja sie przekonuje do tego zabiegu. a o hair medica juz czytalam- dzieki za namiary, bo jesli zdecyduje sie na mezoterapie to wiadomo, ze zalezy mi na dobrej klinice i jak najlepszej skutecznosci ;)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość