agas
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 cze 2015, 13:24

Rajstopy w spray'u

18 cze 2015, 13:35

Cześć dziewczyny,
Parę tygodni temu zmieniłam pracę i zostałam poważną doradczynią klienta w poważnej instytucji finansowej, a co się z tym wiąże musiałam zamienic wygodne jeansy i trampki na bluzkę, spódniczkę, żakiecik i oczywiście czółenka na obcasie... Ale to akurat nie problem, szybko się przyzwyczaiłam :) To co mnie martwi to koniecznosć wkładania rajstop lub pończoch nawet w upalne dni... Mam już cała kolekcję najcieńszych z mozliwych ale zastanawiam się czy widziane tylko gdzieś w necie rajstopy w spray dają radę? Mam na mysli czy faktycznie sprawiają wizualne wrażenie rajstop na nogach i czy jest w nich chłodniej niż w tradycyjnych??
Aga

karjes
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 cze 2015, 14:21

Re: Rajstopy w spray'u

18 cze 2015, 18:46

One działają trochę na zasadzie kolorowania nóg, wygładzania, itp. Taki jakby samoopalacz albo krem CC. Tylko są zdecydowanie trwalsze. No ogólnie polecam.

agas
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 cze 2015, 13:24

Re: Rajstopy w spray'u

18 cze 2015, 20:34

One działają trochę na zasadzie kolorowania nóg, wygładzania, itp. Taki jakby samoopalacz albo krem CC. Tylko są zdecydowanie trwalsze. No ogólnie polecam.
Czyli nadal widać, że masz gołe nogi tylko ładnie opalone? ....
Hm... to chyba nie to czego szukam :)

Dzieki, pozdrawiam

Leona1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2016, 09:41

Re: Rajstopy w spray'u

18 sie 2016, 09:42

Mi wystarczy hurtownia rajstop poznań i kupuję tam zawsze zwykłe i są według mnie najlepsze. Ceny też są świetne jak się kupuje więcej par, a starczą na bardzo długo ;)

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Rajstopy w spray'u

15 wrz 2016, 12:01

Ja ich jeszcze nigdy nie próbowałam. Muszę w końcu przetestować ten wynalazek.

nizia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 15 wrz 2016, 13:38

Re: Rajstopy w spray'u

15 wrz 2016, 14:01

Ja z kolei nie polecam. Faktycznie, polega to w sumie tylko na tym, że wyrównuje koloryt nóg, ale nie wygląda to jak rajstopa :) Moim zdaniem po zastosowaniu nadal noga wygląda jak goła. Przypomina to samoopalacz. Plus jest taki, że raczej nie spływa i nie zostawia brudnych śladów, użyłam tego raz do białej sukienki i przez całe wesele nie narzekałam na jakikolwiek dyskomfort w postaci plam, lub ściekania tego środka, choć było wtedy chyba milion stopni. Tak czy siak - nie jest to jakaś solidna alternatywa dla rajstop. A skoro masz pracę dość poważną, to chyba w ogólnie przyjętym dress codzie w takich sytuacjach nie wypada mieć gołych nóg :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość