napolanka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lut 2016, 18:53

Dobre kino

16 kwie 2016, 02:49

Bardzo lubię wartościowe kino. Kino, które porusza sprawy społeczne oraz dotyka psychiki i duchowościludzi. Ostatnio oglądałam turecki film o dojrzewaniu pt: "Mustang". Opowiada o 5 nastolatkach, dziewczynkach, które były więzione przez najbliższą rodzinę. Była to patologiczna rodzina zajmująca się "fabryką żon http://www.entertheroom.pl/cytaty/6079- ... doroslosci. Dramat dziewczynek jest niezwykle przejmujący. Film miał szansę na Oscara jako najlepszy film zagraniczny.. Wszystkie mamy dorastających dzieci powinny go obejrzeć. Temat trudny.. ale warto.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Dobre kino

21 kwie 2016, 15:26

Muszę to obejrzeć, lubię takie historie.

eskommonda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2016, 19:45

Re: Dobre kino

13 maja 2016, 19:50

z takich filmów to mogę polecić Thora albo Avengers albo Legion samobójców albo Iron Mana

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: Dobre kino

11 lip 2016, 23:47

Legion samobójców już wszedł do kin? Trochę ostatnio nie jeste na bieżąco, gra o tron mnie pochłonęła i place zabaw;)

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Dobre kino

16 lip 2016, 08:11

Legion jakoś w sieprniu wchodzi. ;) Teraz to polecam na radnkę "facet na mairę" bardzo zabawna i urocza komedia", byłam wczoraj. Jeszcze fajnie, bo poszliśmy do cinema city , a tam jest loteria, że jak zarejestrujesz swój bilet to wygrywasz- każdy, my bilet do kina (moze na Legion samobójców, ale pewnie na bajkę z młodą raczej :) ) a przyjaciele, z którymi byliśmy bilet lotniczy - zazdrość :ico_placzek:

Awatar użytkownika
myszka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 wrz 2012, 15:56

Re: Dobre kino

25 lip 2016, 21:46

Szpilunia- jak bilet lotniczy? co to za loteria?
Mustang- mocny film. Ja polecam Wam polski film- Kamper, dobry film o zyciu dzisiejszych 30- latkow.

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Dobre kino

02 sie 2016, 16:34

Szpilunia- jak bilet lotniczy? co to za loteria?
Mustang- mocny film. Ja polecam Wam polski film- Kamper, dobry film o zyciu dzisiejszych 30- latkow.
:ico_duzepranko:

Jak kupisz bilet do Cinema City w czasie wakacji, to zawsze coś wygrywasz. I to są takie fajne nagrody, jak właśnie darmowe kolejne kino. :)
Nagrodę dostaje się od razu - trzeba się tylko zalogować na stronie loterii i zobaczyć co się wygrało. Jak dla mnie super akcja, bo każdy coś wygrywa, a nie tylko bierze udział w losowaniu mitycznej nagrody. ;)

Awatar użytkownika
myszka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 wrz 2012, 15:56

Re: Dobre kino

02 sie 2016, 21:00

Szpilunia- jak bilet lotniczy? co to za loteria?
Mustang- mocny film. Ja polecam Wam polski film- Kamper, dobry film o zyciu dzisiejszych 30- latkow.
:ico_duzepranko:

Jak kupisz bilet do Cinema City w czasie wakacji, to zawsze coś wygrywasz. I to są takie fajne nagrody, jak właśnie darmowe kolejne kino. :)
Nagrodę dostaje się od razu - trzeba się tylko zalogować na stronie loterii i zobaczyć co się wygrało. Jak dla mnie super akcja, bo każdy coś wygrywa, a nie tylko bierze udział w losowaniu mitycznej nagrody. ;)
Za kazdym razem? hmm, to moze warto sie przejsc

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: Dobre kino

07 sie 2016, 15:33

Tak, na wszystkich kupionych biletach jest kod, który wpisujesz na stronie cokryjebilet i masz nagrodę, bilety, czajniki, samochód - jeden od razu , a drugi będzie losowany sposród wszystkich zarejestrowanych kodów. Na samochód liczę po cichu, ale przede wszystkim tanie kino wychodzi w wakacje. ;, a filmów jest trochę do oglądania. Może ktoś był na star treku abo legione samobujców?

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Dobre kino

18 sie 2016, 23:16

Legion podobno słaby, ja bym zobaczyła Ben Hura w imaxie.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość