Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Mieszkanie w stylu amerykańskim - dodatki i dekoracje

11 lip 2016, 15:40

Hej! Ciekawa jestem jak podobają wam się mieszkania w tylu amerykańskim. Chciałam trochę podrasować w ten sposób swój salon dodając do niego różne dodatki z flagą, kolorami flagi, angielskimi napisami, może jakieś grafiki w stylu pinap. Oczywiście nie chodzi o to żeby zagranić cały salon takimi elementami ale rzeczy wybrać kilka które będą ze sobą współgrały. Będę wdzięczna za wszelkie inspiracje i zdjęcia :)

cytrynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2014, 11:21

Re: Mieszkanie w stylu amerykańskim - dodatki i dekoracje

12 lip 2016, 12:11

mnie taki styl jednak trochę przytłacza. kojarzy mi się z barami w stylu amerykańskim bardziej niż z mieszkaniem

kajunia983
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2014, 12:54

Re: Mieszkanie w stylu amerykańskim - dodatki i dekoracje

12 lip 2016, 15:28

Czy ja wiem. Myślę że ten styl można sobie całkiem fajnie ograć, jeżeli oczywiście się z nim nie przesadzi. Sama mogę Ci porzucić kilka propozycji znalezionych w sieci. Zakładam że chodziło Ci właśnie o coś takiego

Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Re: Mieszkanie w stylu amerykańskim - dodatki i dekoracje

13 lip 2016, 11:27

Tak, chodziło mi o tego typu dodatki. Fotel wygląda na bardzo porządny i pomimo tej flagi nie prezentuje się moim zdaniem kiczowato. Podobają mi się też elementy na lustrze nawiązujące do USA. Siedziska ok, szczególnie te "puszkowe". No i parawany dość interesujące chociaż chyba akurat nie do mojego salonu. Można wiedzieć skąd dokładnie te rzeczy wzięłaś?

kajunia983
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2014, 12:54

Re: Mieszkanie w stylu amerykańskim - dodatki i dekoracje

13 lip 2016, 12:03

Wszystko pochodzi akurat ze strony http://www.sfmeble.pl ale sporo fajnych tego typu inspiracji znalazłam też na homebooku więc tam też możesz sobie zajrzeć

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Mieszkanie w stylu amerykańskim - dodatki i dekoracje

22 sie 2016, 08:56

Mi się podobają jedynie amerykańskie lofty. Jest w nich coś pociągającego.

Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Re: Mieszkanie w stylu amerykańskim - dodatki i dekoracje

22 sie 2016, 10:31

Jak dla mnie - nieodzownym elementem takiego domu / wnętrza jest kominek.
Z ustawionymi na nim fotografiami rodziny w ramkach.
Mnie się marzy kominek, ale w ciut innym stylu.
Tutaj znalazłam takie: http://sklep.kominki-vector.pl/ , jakie mnie mogłyby interesować.
Pytanie tylko - czy zamówiłybyście kominek w sieci?
I drugie - chyba najpierw muszę wykonać jakieś pomiary, prawda?

kajunia983
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2014, 12:54

Re: Mieszkanie w stylu amerykańskim - dodatki i dekoracje

24 sie 2016, 09:39

Ja bym tu jeszcze dorzuciła jakieś grafiki w stylu amerykańskim. Teraz takie są modne i myślę że idealnie by do takiego mieszkania pasowały, do salonu albo kuchni chociażby. Wklejam dwa przykłady ale tego jest w sieci mnóstwo. Do wyboru do koloru

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Re: Mieszkanie w stylu amerykańskim - dodatki i dekoracje

25 sie 2016, 10:32

O, takie grafiki też mi się właśnie bardzo z tym stylem kojarzą. Zupełnie o nich zapomniałam. Wiadomo że nie ma co przesadzać z tymi wszystkimi dodatkami ale grafiki w takim mieszkaniu w stylu amrykańskim zabraknąć nie może :)

iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: Mieszkanie w stylu amerykańskim - dodatki i dekoracje

12 wrz 2016, 11:16

Tutaj https://www.pwpatryk.pl/pl/c/Meble-tapicerowane/21 masz meble tapicerowane - wybierz jakąś kanapę w stylu tej z Central Perk z serialu "Przyjaciele". Dobierz odpowiednie obicie. Zresztą w ogóle sięgnij do tego serialu - myślę, że znajdziesz tam sporo inspiracji dla swojego wnętrza.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość