Samisa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 12 maja 2016, 07:41

Re: Księgowość internetowa - warto?

08 sie 2016, 08:02

też wolę tradycyjne biuro, współpracuje z Wiol , a gdy nie mogę podjechać to wysyłam mailem niektóre dokumenty...

marys
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:14

Re: Księgowość internetowa - warto?

22 sie 2016, 19:35

sprawdzony program typu mała księgowość to świetne rozwiązanie dla każdej firmy. Program księgowy nie zastąpi tradycyjnej księgowej ale doskonale się sprawdzi w każdej sytuacji. Polecam http://www.ksiegapodatkowa.pl/wersja-testowa bo w przeciwieństwie do innych programów spotkałem się z tym, że nie zostawiają samego człowieka po zakupie programu, bowiem stale prowadzą opiekę posprzedażową w formie: pomocy konsultantów przy instalacji i pracy z programem – można kontaktować się z firmą telefonicznie i e-mailowo, brak limitu minutowego poprzez nieorganiczną możliwość kontaktu! jak również dostęp do aktualizacji i nowszych wersji programu – wtedy masz pewność, że pracujesz w programie w pełni dostosowanym do zmian prawnych i funkcjonalnych. Warto się nad takim rozwiązaniem zastanowić.

kreolka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2016, 10:10

Re: Księgowość internetowa - warto?

29 sie 2016, 15:17

Ja jakoś nie ufam księgowości przez internet. Wolę mieć na laptopie prosty program księgowy do którego mam dostęp w każdej chwili i nie potrzebuję internetu, kiedy muszę coś wypełnić, dodać albo wydrukować fakturę. No i jest to fajne rozwiązanie dla małych działalności, bardzo tanie :-)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Księgowość internetowa - warto?

30 sie 2016, 18:21

wydaje mi się, że są takie sprawy których nie powinno się załatwiać internetowo.

Myszula
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 01 mar 2016, 12:24

Re: Księgowość internetowa - warto?

14 wrz 2016, 09:22

ja korzystam ze stacjonarnego biura Wiol, wydaje mi się to bezpieczniejsze

MarcinPoniewczas
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 06 lut 2019, 13:33

Re: Księgowość internetowa - warto?

06 lut 2019, 13:46

No pewnie, że warto korzystać z księgowości internetowej, szczególnie teraz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość