Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: Jak sobie dorobić?

23 sie 2016, 13:49

Ja sobie dorabiałam w Lemniscate jako tajemniczy klient. Fajna praca, zdobyłam spore doświadczenie w pracy z ludźmi. W dodatku co miesiąc wpadało mi kilkaset złotych. Fajna robota szczególnie dla studenta. Co najważniejsze miałam jasne warunki umowy bez żadnych kruczków. Wszystkie złożone naprawy wykonujemy w następującym zakresie usług: naprawy zasilaczy oraz różnego rodzaju przetwornic naprawa inwerterów lub wymiana w przypadku braku możliwości naprawy wymiana przetworników cyfrowo/analogowych wymiana procesorów, komponentów BGA reballing oraz endoskopowa inspekcja komponentów BGA programowanie procesorów oraz e-epromów naprawy elektronik matryc lub wymiana w przypadku braku możliwości naprawy wymiany lamp w matrycach naprawy wszelkiego rodzaju taśm, przewodów sygnałowych lub wymiany w przypadku braku możliwości naprawy. przeglądy okresowe telewizorów medycznych oraz przemysłowych regeneracje telewizorów medycznych oraz przemysłowych Wszystkie wymienione uszkodzenia usuwamy z największą starannością i dbałością o powierzony nam sprzęt przez klienta. Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją dla których ta praca to przede wszystkim przyjemność. Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS GIGABYTE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność ,że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie naprawy wykonujemy w naszej firmie i jako nieliczni na rynku nie podzlecamy usług innym firmom. Dzięki temu między klientem końcowym a serwisem nie ma pośredników, co ma znaczący wpływa na cenę usługi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej wiarygodności w zakładce na stronie głównej. Firma A&D Serwis od wielu lat specjalizuje się w złożonych naprawach wszystkich modeli laptopów/notebooków i netbooków marki Acer. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobyciu przez naszych specjalistów prestiżowych międzynarodowych certyfikatów IPC przy wykonywaniu złożonych napraw praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Ograniczyć nas mogą jedynie wady laminatu takie jak delaminacja, dendryny, wyskery lub zaraza cynowa. Do wykonywanych złożonych napraw wykorzystujemy miedzy innymi: profesjonalne maszyny i urządzenia do lutowania elementów w technologii SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP oraz maszyny do reballingu niemieckiej firmy MARTIN GmbH. Endoskop oraz mikroskopy ERSA. Stacje lutownicze Ersa, Hakko, Weller, Salomon. Oscyloskopy Fluke, Tektronix, mierniki Fluke, Metex, Uni-t, mostki Mitac, kalibratory Minolta oraz Kamaya, autotrasformatory i transformatory separujące Muter, programatory Wellon oraz wiele innych wysokiej klasy przyrządów diagnostyczno pomiarowych wiodących światowych producentów pomagających uzyskać najwyższą skuteczność przeprowadzanych napraw sięgającą 98%.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:20 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

florence
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 07 wrz 2016, 07:58

Re: Jak sobie dorobić?

09 wrz 2016, 08:11

jest mnóstwo sposobów - nawet w głupim Ejvonie można coś zarobić ;)

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Jak sobie dorobić?

22 gru 2016, 17:47

Jak byłam na studiach to jako dodatkową miałam pracę w agencji modelek http://individual.pl/ ponoć tam teraz trwa nabór nowych pracowników :) warto zajrzeć bo ja byłam zadowolona i z pracy i przede wszystkim z wynagrodzenia :)

Marta5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:59

Re: Jak sobie dorobić?

07 lip 2017, 15:59

Ja niedawno czytałam na bukmacherowo24.pl/2017/05/09/jak-obstawiac-mecze-przez-internet o obstawianiu meczy u bukmachera. Wydaje mi się to całkiem sensownym sposobem na powiększenie środków. Oczywiście można też przegrac, ale myślę, że warto postawić niewielkie sumy. Co o tym myślicie?

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Jak sobie dorobić?

08 wrz 2019, 14:08

Zostań Niezależnym Doradcą Cuk, zyskasz nowy zawód i dodatkowy przychód. Wszystkiego nauczysz się na szkoleniach.

Emilecrubs
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2019, 03:27

Jak sobie dorobić

19 paź 2019, 21:41

Cześć Mniej więcej rok temu straciłem pracę, aktualnie pracuję w mniejszej firmie. Zarobki nie są takie złe, ale jednak niższe od tych, które miałem. Wykorzystałem już większość oszczędności, które udało mi się nazbierać. Wiem, że to problem wyłącznie mojego zarządzania wydatkami. Może po prostu od razu po wypłacie zamrażać jakoś pewną sumę? Jak wy radzicie sobie z domowym budżetem?

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: Jak sobie dorobić?

21 lis 2021, 21:53

w internecie można dorobić tylko trzeba uważać na to aby nie wbić się na minę. Na stronie pieniadzezinternetu.pl jest opisane kilkanaście sposobów. Wszystkie legalne.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Jak sobie dorobić?

11 maja 2022, 16:07

jeśli lubicie gotować to możecie się zarejestrować na tym portalu https://fimeal.com/ można sobie dorobić pichcąc, a w dzisiejszych czasach każda złotówka się przyda

cropecka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 29 lis 2018, 21:03

Re: Jak sobie dorobić?

25 sty 2024, 20:38

zmieniając prace można po prostu lepiej zarobic. jadac na zachód do niemiec przykladowo. mondi ma fajne oferty na takie prace i fajne zarobki.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość