marys
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:14

Re: Najlepszy sposób na relaks

08 sie 2016, 20:40

najlepszym sposobem na relaks jest filiżanka dobrej mocnej herbaty np yerba mate to doskonała herbata która nas zrelaksuje a zarazem doda nam energii na resztę dnia. W sieci jest mnóstwo sklepów którzy sprzedają herbatę a ja znalazłam ten http://argentynalimited.pl/pl/c/YERBA-MATE-BRASIL/12 Spróbujcie i napiszcie jak wam smakuje.

Gaba44
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 12 sty 2016, 08:31

Re: Najlepszy sposób na relaks

09 sie 2016, 09:20

Najlepszy sposób na relaks? To czas, kiedy nie myślę o problemach :)
A dzieje się tak, gdy jestem na zakupach :) Kilka koszulek z nadrukiem, jeansy i para butów- to wszystko co jest mi potrzebne do poprawy humoru w deszczowy dzień.

wamkas
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:05

Re: Najlepszy sposób na relaks

10 sie 2016, 10:35

Aktywny wypoczynek też jest dobrym pomysłem. Wyjazd nad jezioro na rowerze albo jakieś rolki :)

Sabrinus
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2015, 14:14

Re: Najlepszy sposób na relaks

25 sie 2016, 14:35

U mnie niezawodny w tej kwestii jest masaż relaksacyjny - polecam spróbować - na pewno będziecie jak nowonarodzeni! Na pewno w waszej okolicy jest jakiś salon masażu - warszawiankom polecić mogę masaż relaksacyjny bemowo w Salonie Shine

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Najlepszy sposób na relaks

25 sie 2016, 17:19

Super pomysł na spędzenie czasu z dziećmi to park linowy. Po przeczytaniu tego artykułu http://www.cafe-mama.pl/park-linowy-dla ... doroslych/ od razu pojechaliśmy całą rodziną do parku i było super. Polecam każdemu takie parki :)

Mirabelcia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2016, 15:49

Re: Najlepszy sposób na relaks

26 sie 2016, 16:24

Dla mnie osobiście to książka i hamak :)

SarahQ
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 03 sie 2016, 19:15

Re: Najlepszy sposób na relaks

01 wrz 2016, 11:53

Mnie relaksuje czytanie ciekawych artykułów. Zawsze to człowiek odciąga głowę i może coś fajnego przeczytać. Ostatnio zaczęłam śledzić portal https://www.portalfk.pl/ Byłam pozytywnie zaskoczona tym, że znalazłam tam to czego szukałam.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Najlepszy sposób na relaks

03 wrz 2016, 17:05

Też bardzo lubię czytać. Gdy mam wolne staram się też biegać, chodzić na siłownię albo jeździć do spa.
Ostatnio trafiłam na spa w tatrach i nie wiem czy nie pojadę tam w listopadzie. Mam mieć tydzień urlopu i pomyślałam, że wykorzystam go na jakiś wyjazd zamiast znowu siedzieć w domu.

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Najlepszy sposób na relaks

17 wrz 2016, 18:19

moim ulubionym sposobem na relaks jest zanużenie się w książki. Wtedy świat może nie istnieć, jestem tylko ja książka i dobra herbata lub kawa. A jeśli książka mnie wciągnie to potrafię zmiażdżyć takie 200-300 stron w dwa dni. Czytam wtedy wszędzie, w autobusie, przy pracy, przy robieniu obiadu :) Taką książką która ostatnio zwaliła mnie z nóg są Nieważcy:

Obrazek

Genialna pozycja z wątkiem metafizyki i grą pomiedzy życiem, a śmiercią. Styl bardzo dobry, książkę czyta się jednym tchem. Ciężki klimat przeplatany jest suspensem i ciekawymi zwrotami akcji. Całość mega spójna. Dla fanów Sary Waters jak najbardziej :)

szyszkasosnowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2016, 10:41

Re: Najlepszy sposób na relaks

22 wrz 2016, 15:50

Ja się najlepiej relaksuję przy dobrej lekturze.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość