malwina46
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2016, 09:33

Uszczerbek na zdrowiu

25 sie 2016, 23:33

hej wszystkim kobietkom na wysokich obcasach :)
około pół roku temu moja matka chrzestna miała wypadek samochodowy. Ciocia do tej pory nie doszła do siebie, rehabilitacja chodź skuteczna jest bardzo długotrwała, a rodzina wypadał już wszystkie oszczędności. Rodzina chce skorzystać z usług firmy/kancelarii, która się tym zajmie profesjonalnie. Czy myślicie, że warto skorzystać z usług firmy odzyskujących odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2016, 22:42 przez malwina46, łącznie zmieniany 1 raz.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Uszczerbek na zdrowiu

31 sie 2016, 20:01

jasne, ze tak. Zawsze trzeba walczyć o swoje.

Bulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 21 cze 2016, 15:59

Re: Uszczerbek na zdrowiu

07 wrz 2016, 12:29

Pewnie, że trzeba walczyć o swoje. Co ważne, trzeba też pamiętać o przysługującym nam świadczeniom rehabilitacyjnym. Można o nich przeczytać na http://www.portalkadrowy.pl/swiadczenie ... acyjne-808 Dużo solidnej wiedzy.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Uszczerbek na zdrowiu

20 wrz 2016, 10:48

Na rehabilitacje warto udać się do ventus natural spa rehabilitacja kręgosłupa. Z tego co widziałam oferta jest bardzo na plus i wiele osób tam jeździ. Sama mam problemu z kręgosłupem a wszystko przez to że przez kilka lat pracowałam przy laptopie siedząc na łóżku zamiast biurku. Mam jednak nadzieję, że da się te zmiany odwrócić.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Uszczerbek na zdrowiu

20 wrz 2016, 12:05

w takim wypadku jak najbardziej należy się odszkodowanie, bez dwóch zdań.

boko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2016, 13:20

Re: Uszczerbek na zdrowiu

23 wrz 2016, 13:35

oczywiście, że tak, trzeba szukać pomocy, a jeśli nie przez samą firmę to może spróbujcie zrobić od nowa dokumentację na podstawie opinii medycznej z rzetelnej firmy http://www.bledy-medyczne.com/ ? ja po tym jak zostałam źle zoperowana poszłam do nich po pomoc i zdecydowanie szybciej sprawa przebiegła, odszkodowanie uzyskałam także spróbujcie.

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Uszczerbek na zdrowiu

08 maja 2017, 12:38

Rok temu byłam w podobnej sytuacji i wiem, jak ciężko jest mieć problemy ze zdrowiem, a do tego dochodzi jeszcze masa wydatków. A uzyskanie odszkodowania niestety jest długą przeprawą... mi pomogła Auxilia- poczytaj sobie o nich na necie, mają ogromne doświadczenie i są bardzo zaangażowani w sprawę- byłam w szoku, że pomogli mi uzyskać tak dużą kwotę za wypadek.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość