bbbbbb
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2014, 13:51

Brak pokarmu

23 cze 2014, 17:07

Witam karmię piersią już rok i nadal bym chciała jednak w ostatnim czasie zauważyłam , że mam coraz mniej pokarmu chodz piję duże ilości wody oraz herbatek laktacyjnych . Czesto tez przystawiam córke do piersi. Co mam robić , co może być przyczyną tego
-------------------------------
Polecam buty do biegania dla każdego

davidfarney
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2014, 12:46

Re: Brak pokarmu

18 wrz 2014, 12:49

Nice Information Shared

graszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 09 paź 2014, 22:15

Re: Brak pokarmu

29 lis 2014, 23:10

Głowne przyczyny braku pokarmu to stres, zmęczenie i rozdrażnienie, musisz dużo odpoczywać i unikać stresu, wiadomo, na początku dziecko to sam stres, ale inni powinni Cię wspierać, mąż ma się z Tobą nie kłócić inne dzieci Ci pomagać. I przystawiaj podczas jednego karmienia na zmianę, do jednej i drugiej piersii kilka razy. Nie dokarmiaj sztucznym, bbo tyle ile dasz sztucznego tyle Tobie zabraknie, dziecko ssąc pierś prowokuje wytwarzanie kolejnej porcji.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Brak pokarmu

22 gru 2014, 21:05

U mnie problemy z pokarmem są od dawna. Zaczynam się zastanawiać czy nie wprowadzić MM bo nie chcę już męczyć dziecka, które tylko się denerwuje. Czytałam ostatnio artykuł Rodzaje mlek modyfikowanych - przydatne informacje dla mam i wydaje mi się, że da się dobrać mleko zbliżone składem do tego maminego :) Na początku strasznie się stresowałam tą zmianą ale zaczynam pozytywnie się nastawiać.

malinowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 paź 2014, 10:37

Re: Brak pokarmu

12 kwie 2015, 14:04

zgadzam się z graszką, najczęściej my same robimy sobie zamieszanie w życiu. Zamiast się skupić na dziecku i odpuścić wiele prac domowych chcemy być perfekcyjne i zorganizowane. I po co? żeby dostać jakiś medal. ..? Trzeba sobie odpuścić, odpocząć i wsłuchać się we własne potrzeby. Ja też miałam problemy z laktacją i chodziłam na maksa zestresowana. Zastosowałam się do rad położnej, przystawiałam częściej, popijałam naturalne herbatki Lactosan regularnie, karmiłam dziecko również w nocy. Jak mała spała i ja odpoczywałam, po malutko minął stres i napięcie i wszystko się unormowało.

Pokemon
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 02 kwie 2015, 15:09

Re: Brak pokarmu

13 kwie 2015, 13:23

Drogie Panie, może i ja się wypowiem :) Tylko cicho żebym nie było, że się wygadałem :P

Więc tak, sporo moich znajomych ma juz dzieci i czasami mężczyźni też rozmawiają o kobiecych sprawach, tzn. niektórcyh, bo sam uważam, że temat dotyczy obu osób.

Do rzeczy, podobno kobiecie pomagaja masaże i odciąganie mleka orad "draznienie" sutków.

misiamisia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 03 cze 2016, 12:11

Re: Brak pokarmu

03 cze 2016, 12:43

To naturalne że w pewnym momencie laktacja się kończy. Zresztą roczne dziecko je już wiele innych rzeczy poza mlekiem matki.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Brak pokarmu

30 sie 2016, 09:25

Warto poczytać jakie są naturalne sposoby na pobudzenie laktacji. Ja wpadłam na taki artykuł na http://www.cafe-mama.pl/jak-przywrocic- ... ozliwosci/ . Kilka zawartych tam porad jest naprawdę przydatnych.

kolorowekredki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2017, 15:47

Re: Brak pokarmu

26 sty 2017, 14:36

Jeśli chodzi o mleko modyfikowane to może lepiej zapoznać się z informacjami na jego temat: https://rabatka-sklep.pl/4-mleko-modyfikowane

Dominika32
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 16 lut 2017, 21:34

Re: Brak pokarmu

16 lut 2017, 21:48

Słyszałam kiedyś, że piwo karmelowe pobudza laktację ale sama nie testowałam, więc nie wiem. Mojej znajomej powiedziała to położna.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość