Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Re: Siemie lniane na ból żołądka

18 lip 2016, 19:07

Przy wszelkich tego typu dolegliwościach jednak proponowałabym konsultację ze specjalistą.
Jest masę różnych ziółek, naparów, suplementów i innych środków, które są polecane, jednak nic nie zastąpi porady fachowca.
Zresztą, jak każdą dietę: http://jasmed.pl/ - lepiej stosować w porozumieniu ze specjalistami.
Za nimi stoi przede wszystkim wiedza i doświadczenie, a samodzielne próby nie są raczej wskazane, bo mogą narobić więcej szkody, niż pożytku.

klusora
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 20 lip 2016, 11:40

Re: Siemie lniane na ból żołądka

20 lip 2016, 12:18

piję codziennie od lat i nie mam problemów z żołądkiem :)
________________
acai verde
slabire rapida

dorotea
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2016, 14:20

Re: Siemie lniane na ból żołądka

25 sie 2016, 09:13

Jak zawsze mam perypetie żołądkowe parzę siemię lniane albo robię sobie smecte.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Siemie lniane na ból żołądka

29 sie 2016, 13:59

Nie wiem czy pomaga na ból żołądka ale się sprawdza przy zaparciach jeśli się je regularnie pije, niestety nie jest tak skuteczne i pewne jak dicopeg ale nie zaszkodzi się siemieniem wspierać
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2016, 12:00 przez nikka12, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Siemie lniane na ból żołądka

30 sie 2016, 09:28

Len jest bardzo dobry na pokłady z układem pokarmowym.

Awatar użytkownika
Dagaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 30 lis 2015, 09:08

Re: Siemie lniane na ból żołądka

27 lip 2017, 15:15

Jeśli często zdarza nam się ból żołądka to nie ma co czekać i ratować się domowymi sposobami, tylko wybrać się do lekarza! :) Też zdarzały mi się problemy z żołądkiem, ale to już minęło. Byłam na kontrolnych badaniach, robiłam też taki test w domu - https://sklep.domowelaboratorium.pl/product-pol-272-Zdrowy-zoladek-Helicobacter-Antygen-TEST.html ale jak się okazało u mnie ból żołądka powodowała nieprawidłowa dieta, wykluczyłam kilka składników z mojego menu i pomogło :)

aominoanna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2017, 15:49

Re: Siemie lniane na ból żołądka

27 lip 2017, 20:42

Siemie lniane, przynajmniej te mielone, jest ponoć bardzo lekkostrawne. sama piję codziennie rano łyżeczkę zalaną gorącą wodą. i muszę przyznać, że coraz bardziej mi to smakuje. yummy.

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Siemie lniane na ból żołądka

07 sie 2017, 19:23

siemię jest naprawdę super, ale też trzeba z nim uważać. Ja oczywiście przesadziłam jakieś dwa msce temu i dodawałam je dosłownie do wszystkiego: do sosów, koktajli, owsianek, dipow a nawet do zupy! Po 5 dniach takiego stosowania efekt był oczywiście odwotny, bo miałam problem z wypróżnieniem ;/ dodatkowo brzuch mi się zrobił jak bańka ;/ a że nie miałam koncepcji czym tego się pozbyć to standardowo zastosowałam dicopeg 10g na zaparcia i rzeczywiście pomogło, ale jak widać nawet to co ma w czymś pomóc w dużej dawce, może mieć działanie odwrotne

safia17
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwie 2018, 09:43

Re: Siemie lniane na ból żołądka

05 kwie 2018, 10:37

Zazwyczaj przepis jest na opakowany. Jeśli masz problem z wypiciem tego "glutka" możesz zmielić nasiona i zjeść . spotkałam się z cedzeniem ale najlepsze efekty daje zaparzony odstawiony, wypity z ziarnem

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość