Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Co na ból brzucha?

30 cze 2016, 17:24

To prawda, ból może być objawem wielu chorób, mnie najbardziej męczył przy zaparciach, ale teraz kiedy mnie dopadają piję dicopeg i już żadnych dolegliwości nie mam

kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: Co na ból brzucha?

19 lip 2016, 19:13

A moze byc to takze jeden z objawy wrzodów! W ogole bolu brzucha nie mozna ignorowac - najlepiej od razu pojsc do lekarza POZ, ktory nas zbada, wykona USG i zobaczy co tam sie dzieje w srodku:)

klusora
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 20 lip 2016, 11:40

Re: Co na ból brzucha?

20 lip 2016, 12:16

nospa albo herbata z koperku
_______________________
acai verde
slabire rapida

Awatar użytkownika
marita
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 22 sty 2015, 11:06

Re: Co na ból brzucha?

10 sie 2016, 13:47

Mnie czasem boli nie tyle co brzuch, a wątroba. I to zawsze wtedy, gdy zjem coś ciężkiego np. kiełbaski z grilla, czy frytki. Nie jem tego zbyt często, ale chyba tak jak u każdego, czasem zdarza mi się sięgać po takie rzeczy :P Już nawet zaczęłam na tę dolegliwość szukać czegoś w aptece i zaczęłam stosować Doppelherz aktiv Na wątrobę COMPLEX i powiem Wam, że widzę poprawę :)

Awatar użytkownika
mamuśka991
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 29 wrz 2011, 19:53

Re: Co na ból brzucha?

29 sie 2016, 08:35

Ból brzucha może mieć wiele przyczyn, to nie tylko stres ale i zła dieta której skutkiem są zaparcia, często towarzyszą im wzdęcia, ten problem rozwiąże dicopeg ale zmiana nawyków żywieniowych to jednak podstawa.

Matyldamat
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2016, 13:44

Re: Co na ból brzucha?

29 sie 2016, 12:05

Możliwe, że przyczyną bólu brzucha są zapchane jelita, najlepiej iść do lekarza w tej sprawie ale proponuję zacząć się dobrze odżywiać, spożywać pokarmy w których jest oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, wspomoże pracę Twoich jelit, a także pić dużo soków. Ja też kiedyś miałam problemy z brzuchem i przeczytałam na forum, żeby właśnie spożywać pokarmy, które się łatwo trawi czyli soki :) Początkowo nie byłam przekonana, bo zrobienie soku wiązało się z brudną kuchnia... Moja mama zlitowała się nade mną i kupiła mi rewelacyjną wyciskarkę do soków vortex, która sama się czyści, wiec mój problem wyparował! Teraz regularnie jem, regularnie piję soki a mój ból brzucha to tylko złe wspomnienie.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Co na ból brzucha?

30 sie 2016, 09:29

To zależy od czego brzuch boli. Najlepiej pójść od razu do lekarza i ustalić przyczynę bólu.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Co na ból brzucha?

03 kwie 2017, 10:29

Mnie boli brzuch zawsze po tym jak zjem coś niezdrowego, np. tłustą kiełbasę. Potem się męczę przez cały dzień, zaparcia są tragiczne. Aby sobie ulżyć piję po prostu dicopeg 10g. Naprawdę nie ma sensu jeść takich rzeczy, najlepiej sałatki, warzywa i chude mięso - wtedy człowiek czuje się zdrowy i pełny sił

marciak
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2017, 15:02

Re: Co na ból brzucha?

03 kwie 2017, 10:42

ja niestety też cierpiałam na silne bole brzucha które jak się okazało po kilku dniach spowodowane były zaparciami,faktycznie przez kilka dni miałam sporo stresu nie kontrolowałam tego co I ile spożywam do tego brak ruchu,jak zauwazyłam przyzczyne do zaczełam sie ratowac suszonymi sliwkami,jabłkami ale chyba było juz za pozno.W aptece usłyszałam o Dicopeg 10g faktycznie mi pomogł choc miałam obawy ze gwałtownie mnie przeczyści a tego tez nie chciałam,jednak okazał się delikatny I skuteczny.

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Co na ból brzucha?

04 kwie 2017, 17:41

Najważniejsze, to zbadać przyczynę tych bólów. Tutaj http://krajmed.pl/badania-usg/ - można badanie jamy brzusznej zrobic w zasadzie od ręki, za 120 zł. Koszta nie duże a zdrowie wiadomo najwazniejsze.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość