Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Jakim kurierem wysłać paczkę za granicę

30 sie 2016, 11:31

Hej dziewczyny Chciałabym nadać paczuszkę. Czy możecie doradzić jakim kurierem mozna bezpiecznie wysłać paczkę za granicę? Z góry dziękuję za wszelkie informacje !

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Jakim kurierem wysłać paczkę za granicę

30 sie 2016, 13:14

Ja jeszcze paczek za granicę nie wysyłałam. Prowadzę sklep internetowy i wysyłam paczki do klientów w Polsce. Jeszcze nikt z zagranicy u mnie nie kupował.

Korzystam z usług kuriera DHL. Jest niedrogo, paczki dostarczane w dobrym stanie i szybko. Jeszce nie dostałam negatywnej odpowiedzi u klienta. Jesli coś byłoby nie tak to klienci na pewno by to napisali ( zdarzało się to w przypadku kuriera, z którego usług korzystałam wczesniej i dlatego tez z niego zrezygnowałam).

Na tej stronie jest opisane jak nadać paczkę DHL - nie ma w tym niczego trudnego, ceny również są ok.

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Jakim kurierem wysłać paczkę za granicę

29 lis 2016, 00:02

Zobacz sobie Euro-paka.pl tam maja wybór różnych kurierów, więc można sobie porównać ceny. Ja już kilkukrotnie nadawałam paczkę przez tę stronkę i nigdy problemów nie było, zawsze paczki dochodzą bez problemu i w miarę szybko.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość