Paramonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 10 sie 2016, 11:28

Re: Prezent na ślub

12 sie 2016, 10:47

Jaki alkohol dajecie jak młodzi poproszą o buteleczkę zamiast kwiatów?

kacha34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 gru 2015, 11:25

Re: Prezent na ślub

21 sie 2016, 15:49

Myślę, że w takiej sytuacji najlepsze będzie jakieś wino. Do tego koniecznie pamiątka / karnet i jakieś wyjątkowe życzenia ślubne. Wino - pomogą Ci wybrać w sklepie. Karnet / pamiątka - możesz kupić coś w sklepie albo zrobić samodzielnie. A co do życzeń - to zobacz może na zyczenia.biz - mają tam gotowe życzenia na wyjątkowe okazji i z łatwością coś wybierzesz :)

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: Prezent na ślub

31 sie 2016, 12:20

Jeżeli chodzi o prezenty ślubne to polecam tą stronę: https://jakiprezent.pl/slub. Znajdziecie tam mnóstwo pomysłów na prezenty na każdą okazję i dla każdego. Można wyszukiwać nawet z podziałem na grupy wiekowe. Można również spersonalizować prezenty. Jeżeli chodzi o podarunki ślubne to mogą to być np. czekoladki z wygrawerowaną dedykacją, unikalny certyfikat miłości czy choćby dwa grawerowane kieliszki do wina.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Prezent na ślub

31 sie 2016, 20:02

takie prezenty są ryzykowne, ja wolę dać kasę i niech sobie kupują co chcą.

Krasnamonia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2016, 13:14

Re: Prezent na ślub

02 wrz 2016, 13:52

Pamiętajcie, żeby prezent na ślub był przemyślany. Sama nie raz miałam problem z kupnem czegokolwiek dla młodej pary. Jeszcze jak się zna młodych bardzo dobrze lub powiedzą czego im brakuje to jest już o wiele łatwiej. Tak było w moim przypadku, bo dopiero się urządzali, więc kupiłam zestaw garnków. Jeśli nie jesteśmy pewni czy prezent się sprawdzi to ja po prostu dałabym kasę. Zawsze można do czegoś dołożyć, a tak nieprzydatna rzecz tylko będzie zawadzać.

ZoskaS
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2016, 09:20

Re: Prezent na ślub

07 wrz 2016, 18:06

Prezenty ślubne to zawsze ciężka sprawa, najlepiej gdy para młoda chce kopertę, jednak gdy decydujecie się na zakup prezentu polecam ten artykuł http://www.wesele-slub.com/prezent-sluby/ na pewno pomoże wam w wyborze. Są też ciekawe propozycje co można komu ofiarować.

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: Prezent na ślub

08 wrz 2016, 11:53

Fotobudka jest super! :)

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Prezent na ślub

11 wrz 2016, 15:52

Fotobudka to raczej atrakcja na ślub a nie ściśle prezent, pamiętaj o tym. Ponad to faktycznie ciężko z wyborem tego prezentu który okaże się najbardziej odpowiedni, z reguły dajemy kopertę z pieniędzmi za które Państwo Młodzi kupią sobie to co sami będą chcieć.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Prezent na ślub

15 wrz 2016, 04:35

My zrzuciliśmy się w kilka osób i wysłaliśmy młodych w podróż poślubną. Poznali się w Portugalii i właśnie tam postanowiliśmy ich wysłać, aby mogli powspominać piękne chwile i nacieszyć się sobą ponownie. :) Wybraliśmy dla nich Hotel Tivoli Victoria z oferty Itaki - 5 gwiazdek, luksus, klasa i świetne SPA. Tu można sobie zobaczyć http://www.itaka.pl/wczasy/portugalia/a ... 2&childs=0 - uważam, że każda para będzie mając taki prezent szczęśliwa. :)

Donata
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 19 maja 2016, 12:41

Re: Prezent na ślub

04 paź 2016, 07:45

Nie jestem zwolenniczką prezentów dawanych Młodej Parze, ponieważ zazwyczaj nie trafiamy w ich gusta i potrzeby.
Jeśli jednak nie chcą kwiatów, zawsze staram się być kreatywna i nie kupuję wina lub czekoladek. Ostatnio na ślub mojej przyjaciółki postanowiłam zamówić koszulki z nadrukiem dla par. Oprócz koperty dostali taki trochę inny prezent, który bardzo sie im spodobał (przynajmniej w nich chodzą). Kupiłam je przez internet na stronie: https://allprints.pl/pl/62-dla-par

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość