TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Jak odżywić włosy?

01 wrz 2016, 14:01

Olejowanie to na pewno. Ja bym była także za odżywianiem. Świetne są odżywki Kallos.

Awatar użytkownika
KajaRrrr
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 cze 2015, 09:34

Re: Jak odżywić włosy?

05 wrz 2016, 09:37

Ostatnio poprawiłam swoją dietę i zaczęłam olejować włosy :-) zauważam różnicę, bo dieta sprawia, ze kolejne włosy wyrastają mocniejsze, a olejki ładnie nawilżają włosy i je nabłyszczają od zewnątrz :ico_oczko:
Wiadomo, że zniszczonych końcówek się już nie naprawi, ale można doraźnie poprawiać ich wygląd i chronić przed większym zniszczeniem stosując jakąś zewnętrzną pielęgnację :-)

huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: Jak odżywić włosy?

06 wrz 2016, 19:13

Odżywianie włosów to proces długotrwały. Nigdy nie ma tak, że po tyg zażywania jakiś cudownych suplementów zobaczymy efekty. Jak chce się mieć szybko bujną fryzurę można użyć zasypki http://drhair.pl/ . Po nałożeniu od razu widać efekt, a piękne i gęściejsze włosy utrzymują się nawet przy złych warunkach pogodowych. Do wyboru jest wiele kolorów więc bez problemu można dobrać odcień pasujący do naszych włosów.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 318
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Jak odżywić włosy?

11 wrz 2016, 10:36

Olejowanie to na pewno. Ja bym była także za odżywianiem. Świetne są odżywki Kallos.
Raz w życiu kupiłam tę odżywkę na Allegro i nigdy więcej nie kupie! Dostałam takiego łupieżu, że żaden szampon przeciwłupieżowy bez recepty nie pomógł i musiałam iść do dermatologa. Zanim pozbyłam się tego łupieżu upłynęło minimum pół roku, a leczenie kosztowało kilkaset złotych :ico_placzek:

Tak jak pisałam wcześniej wg mnie najlepszy jest wiesiołek w kapsułkach Gala, szampony np. Montibello. Goldwell, CHI + odżywki tych samych firm, raz na jakiś czas szampon Dermena. Zastanawiam się jeszcze nad Olaplexem, ale ile złych, tyle dobrych opinii i zastanawiam się nad sensem wydania kolejnych pieniędzy :/

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Jak odżywić włosy?

12 wrz 2016, 14:46

A ja też mam odżywkę od kallos i jest bardzo dobra. Nie mam z nią żadnych problemów.

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Jak odżywić włosy?

17 lis 2016, 23:29

Spróbuj sobie np. ten olejek Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy kupić. Tutaj http://topolejki.pl/ możesz więcej o nim poczytać. Dla mnie jest rewelacyjny.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Jak odżywić włosy?

26 lis 2016, 17:38

Olejki są super, szczególnie jeśli chodzi o zniszcozne włosy, bo zazwyczaj są bardzo suche, a oleje nawilżają je dogłębnie. Sama używam też szamponów i odżywek z olejem arganowym żeby zwiększyk efekt, ale nie za często (2 razy w tyg), żeby włosy mi się nie przetłuszczały. Fajną linię takich kosmetyków profesjonalnych ma ta firma: http://www.royalmoroccan.pl/. Można je kupić w salonie Beauty Club, ale już niedługo powinny być na ich stronie.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak odżywić włosy?

13 gru 2016, 16:20

Co do olejków to na pewno pomagają i są skuteczne o czym pisaliśmy już na forum nie jeden raz. Polecam w ostateczności stosować także zabiegi mezoterpaii, nie bazuj na "sztucznych", drogeryjnych odżywkach a anonimowym składzie bo to prowadzi do nikąd.

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Jak odżywić włosy?

14 gru 2016, 12:50

Racja- lepiej wydać troszkę wiecej pieniedzy, ale miec profesjonalny kosmetyk. Ja głównie kupuję szampon i odzywki z Inoar.com.pl, bo moja fryzjerka zawsze uzywa ich maseczek i włosy po wyjsciu z salonu wyglądają zdrowo i sa miękkie.

Pancia234
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 30 sty 2017, 13:13

Re: Jak odżywić włosy?

30 sty 2017, 13:42

Bardzo prosty sposób to krem NIVEA. Ja wzięlam ten sposób od swojej koleżanki i bardzo się sprawdza.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość