Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Gdzie impreza integracyjna?

16 cze 2016, 06:29

U mnie w pracy jest właśnie inaczej i organizuje się wyjazdy integracyjne i to już taka firmowa tradycja. W tym roku mieliśmy zorganizowany taki aktywny wyjazd integracyjny przez tą firmę: bcamp.pl/dla-firm/. Byliśmy na paintballu, w parku linowym i mieliśmy kilka innych atrakcji. Ale prawda jest taka, że rzeczywiście wszystko zależy od ekipy. Mimo wszystko było dość fajnie i można było się nieźle wymęczyć.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Gdzie impreza integracyjna?

21 cze 2016, 19:20

My planujemy konferencje i imprezę na lipiec. Chodzi mi po głowie wynajęcie sali konferencyjnej w Białymstoku. Z tego co widziałam hotel jest naprawdę dobrze wyposażony. Myślę, że konferencja tam to czysta przyjemność.

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Gdzie impreza integracyjna?

26 cze 2016, 16:09

Mi jakiś czas temu w oko wpadły sale na konferencje w łodzi i zastanawiam się nad urządzeniem tam imprezy integracyjnej.
Oczywiście wcześniej byłoby szkolenie dla pracowników. Myślę, że takie wyjazdowe imprezy są najlepsze. W siedzibie firmy może być nudno.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Gdzie impreza integracyjna?

08 lip 2016, 23:36

Miejsc na imprezę masz wiele. To od was zależy gdzie ją zorganizujecie. Ja bym brała pod uwage sala konferencyjna w Platinum Palace w Poznaniu Jest duża i przystępna cenowo. Tyle, ze u nas zawsze przed imprezą jest szkolenie lub konferencja.

Tomira
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 03 maja 2016, 12:48

Re: Gdzie impreza integracyjna?

25 lip 2016, 14:28

Szef ostatnio zorganizował wypad do parku linowego. Dokładnie tutaj http://parklinowyjachranka.pl/dla-biznesu
Polecam. Świetne przeszkody a śmiechu co nie miara.
Cena zachęca a piękna okolica sprawi, że jeszcze będziemy chcieli wrócić.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Gdzie impreza integracyjna?

19 sie 2016, 20:42

Może w Sopocie? Często organizowane są konferencje nad bałtykiem więc myślę, że impreza integracyjna też bez problemu mogłaby się tam odbyć :) My zawsze stawiamy na wyjazdowe imprezy które poprzedzają np szkolenia.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Gdzie impreza integracyjna?

25 sie 2016, 22:53

Teraz chyba najlepiej zorganizować impreze w plenerze. Pogoda jest idealna.
Jeśli nie masz pomyslu możesz głosić sie do http://www.piknik-event.pl/ Zorganizują impreze za ciebie. Z tego co wiem mają w tym sporą wprawę.

weronika33
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 30 cze 2016, 19:50

Re: Gdzie impreza integracyjna?

30 sie 2016, 19:46

Jest ktoś na forum kto zaczyna w tym roku studia w Warszawie na http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-e ... srodowiska ? Fajnie było by się spotkać i trochę zintegrować przed rozpoczęciem roku akademickiego. :)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Gdzie impreza integracyjna?

31 sie 2016, 11:12

Impreza powinna odbyć się w dobrym klubie. Teraz bez problemu znajdziemy świetne miejsca, żeby się rozerwać, wszystko można znaleźć w Internecie. Ja teraz czytam o klubach dla 30 latków w Łodzi na Maxmag.pl i planuję już imprezę na więcej osób.

miska2000
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 cze 2016, 15:27

Re: Gdzie impreza integracyjna?

02 wrz 2016, 14:09

Jak zatrudniamy stałych pracowników, to warto się postarać, żeby ta impreza integracyjna miała ręce i nogi ;) Chyba, że stawiamy na pracowników tymczasowych, to wtedy już to inaczej wygląda. Dużo informacji jest na http://www.portalkadrowy.pl/pracownicy-tymczasowi-1205 No ale wtedy bez sensu jest impreza integracyjna ;)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość