Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Zdrowy człowiek- szczęśliwy człowiek

17 wrz 2013, 13:25

sali - nie tylko o żywienie organizują. :) 28 września (to wypada w sobotę) Uczelnia Korczaka planuje konferencję "„Dziecko a praca zawodowa – świadome kierunki realizacji". Spotkanie też jest bezpłatne, będą warsztaty dla dzieci, a dla dorosłych między innymi giełda pracy. Bo generalnie, chodzi o problematykę rodziców i ich kłopotów z praca, planowaniem i realizacją jakieś ścieżki zawodowej. Wiadomo, że z dzieckiem, to ciężko się myśli o takich sprawach, zwłaszcza do wieku przedszkolnego.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Zdrowy człowiek- szczęśliwy człowiek

17 wrz 2013, 14:07

Akurat 28 mamy imprezkę, ale podoba mi się koncepcja, szczególnie warsztatów dla dzieciaków - bo nie lubię jak jest coś dla rodziców, ale nie mogę przyjść, bo nie mam z kim zostawić dziecka ...

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Zdrowy człowiek- szczęśliwy człowiek

20 wrz 2013, 14:37

Nie jest to chyba takie łatwe, aby wszystko pogodzić. Rodzina, praca a jeszcze studia do tego, może być czasami ciężko. Zerknęłam na program, sa tam bezpłatne warsztaty z zakładania własnej firmy, to może być ciekawe :)

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Zdrowy człowiek- szczęśliwy człowiek

20 wrz 2013, 16:47

Poprzednia była bardzo ciekawa! Napisz mi gdzie mogę uzyskać więcej informacji dotyczących tej konferencji?
Ewentualnie jak masz taką wiedzę to możesz się ze mną podzielić gdzie i kiedy się ona odbywa :)

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Zdrowy człowiek- szczęśliwy człowiek

25 wrz 2013, 15:33

Ja się również dołączam do prośby! Również bym z chęcią posłuchała osób, które mają w tej kwestii doświadczenie. Sama zastanawiam się nad założeniem własnej firmy, a niestety małe dziecko trochę w to utrudnia.

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Zdrowy człowiek- szczęśliwy człowiek

26 wrz 2013, 16:32

Kod: Zaznacz cały

http://warszawa.wspkorczak.eu/pl/wydarzenia/12624.html
Trzymacie link. Trzeba sobie wkleić w przeglądarkę i wszystko jest napisane, co gdzie, kiedy, z kim i o czym. :)
ParycjaWR - to tym bardziej skorzystaj. Jak masz pomysł na jakąś firmę, to nie ma co go odkładać i czekać aż dziecko odrośnie, bo jak widzę po rodzinie, to takie plany się nie sprawdzają.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Zdrowy człowiek- szczęśliwy człowiek

27 wrz 2013, 09:31

Dzięki bardzo za link! Będę musiała skorzystać.
Makaroni, tak wiem, że nie ma co odkładać. Czuję jednak, że trochę mam braki co do zakładania firmy i ogólnie jak to będzie w praktyce wyglądało. Pod tym względem nie mam pewności siebie :-( Może szkolenie mi pomoże jakoś uwierzyć we własne pomysły i pogodzić taką działalność z wychowaniem dziecka.

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Zdrowy człowiek- szczęśliwy człowiek

30 wrz 2013, 12:24

Patrycja- tacy jesteśmy jako ludzie, że się boimy, jak coś robimy po raz pierwszy. :) Przynajmniej ja też tak mam.
Szukaj różnych opcji, które mogłyby ci pomóc, czy właśnie jakiś szkoleń, spotkań, a może nawet studia np. na odległość jak masz już rodzinę. Jak się chce, to można naprawdę dużo zdziałać.

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Zdrowy człowiek- szczęśliwy człowiek

24 paź 2014, 09:53

O matkooo niezłe są te niektóre ciekawostki, widziałyście?;p http://naobcasach.pl/10-niezwyklych-fak ... kim-ciele/ Z tą śliną i plemnikami niezłe;pp

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Zdrowy człowiek- szczęśliwy człowiek

02 wrz 2016, 22:47

Taka jest prawda :) Jeszcze bym dodała że wypoczęty człowiek to szczęśliwy czlowiek :)
Ja ostatnio niestety nie mam za dużo czasu na odpoczynek dlatego myślę o weekendzie w mazury spa.
Powiedziałam już mężowi, ze muszę wyjechać, odpocząć bo zeświruję doszczętnie. Tylko dzieci, praca, dom i tak w kółko. Nie mam ani chwili dla siebie.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość