uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Zdradza?

17 lut 2016, 19:47

ja jestem za szczerą rozmową a nie jakies podchody.

mirella911
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2016, 09:47

Re: Zdradza?

10 maja 2016, 10:32

Ja na chyba postawiłabym na szczerą rozmowę, no chyba, że nasz facet jest perfidnym dupkiem to ewentualnie zleciłabym sprawę detektywowi. Ale to w ostatecznych przypadkach.

sabina81
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 30 maja 2016, 14:05

Re: Zdradza?

30 maja 2016, 14:22

Moja koleżanka korzystała z detektywa z agencji Nemezis, w takiej sytuacji kiedy mąż ją zdradzał, a rozwodu dać nie chciał. Wiem, że bardzo jej to pomogło i nawet uzyskała w efekcie alimenty od ex-męża, bo rozwód oczywiście z orzeczeniem o jej winie.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Zdradza?

05 cze 2016, 14:09

ja bym w życiu nie zatrudniła detektywa do śledzenia mojego męża

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: Zdradza?

05 wrz 2016, 10:01

Prywatny detektyw to zbyt duży wydatek... .Sama proponowałabym raczej zdecydować się na samodzielne skorzystnie z takich urządzeń śledzących.... Nie są drogie i w Polsce można je bardzo łatwo kupić.Zerknijcie sobie tutaj:

http://www.bezpiecznyromans.pl/poradnik ... piegujace/

Możecie zamontować sobie podsłuch w jego samochodzie albo w jego telefonie :)

Marta5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:59

Re: Zdradza?

15 sie 2017, 20:38

Ja chyba też nie skorzystałabym z detektywa. Nie jestem zwolenniczką śledzenia męża, ale są sytuacje, że nie ma wyjścia. Moja koleżanka podejrzewała męża o zdradę a on się wypierał. Skorzystała z aplikacji Spyecler do śledzenia jego telefonu. Szybko okazało się, że jej podejrzenia były słuszne. Podsłuch telefonu wydaje mi się lepszym rozwiązaniem, niż detektyw.

PerfekcyjnaCzystosc
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2017, 15:31

Re: Zdradza?

18 sie 2017, 15:37

Szczera rozmowa i ewentualne przyłapanie na gorącym uczynku. No i w koneskwencji rozstanie czy rozwód jeżeli ktoś zdradził raz to zapewne zrobi to ponownie.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Zdradza?

31 sie 2017, 17:21

moja znajoma podejrzewa męża o zdradę i na razie zbiera na niego dowody. Była u detektywa ale zażyczył sobie absurdalne pieniądze więc kupiła w sklepie z akcesoriami szpiegowskimi zestaw do podsłuchu i zamontowała w domu.

Forest
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 03 sie 2015, 12:58

Re: Zdradza?

05 paź 2017, 12:01

Już nie udawajcie Panie, że wszystkie jesteście takie święte ;) Z dwojga złego, to chyba wolałbym rozejście się z powodu zdrady, niż jak to ma miejsce u mojej siostry z powodu uzależnienia. Szwagier - hazardzista przepuścił, co tylko się dało. Teraz gdy zostali z niczym, a siostra otwarcie zgłosiła chęć rozwodu - nagle spotulniał. Że on już nigdy, przenigdy, że ją kocha i takie tak. Oczywiście o terapii dla hazardzistów w ośrodku Oaza nawet nie myśli. To jest dopiero dramat, a nie jakaś zdrada.

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: Zdradza?

11 paź 2017, 15:56

Moim zdaniem ocenianie kto ma gorzej - żona, którą zdradza mąż, czy żona hazardzisty jest nie na miejscu. W obu przypadkach mamy do czynienia z tragedią i prawdopodobnie rozpadem małżeństwa, co nigdy nie jest łatwe ani przyjemne. Ja chyba starałabym się samodzielnie znaleźć dowód zdrady, przedstawić go mężowi i wtedy porozmawiać. Jeśli będzie się wypierał, to nie ma o czym gadać, trzeba się rozejść.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość