sylwuunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2013, 21:45

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

14 sie 2016, 13:00

Najlepsze są naturalne olejki do włosów, teraz mam bardzo fajne serum na suche końcówki Venity regenerujące z Olejkiem arganowym i buriti, świetne jest!

cera
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 sty 2016, 20:53

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

16 sie 2016, 19:23

Na moje zniszczone włosy nakładam najczęściej odżywkę w sprayu LV. Bardzo ułatwia rozczesywanie włosów! Polecam :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

26 sie 2016, 15:05

Odżywka odbudowująca, którą kupuję razem z farbami w aptece, to chyba mój ulubiony kosmetyk do pielęgnacji włosów. Wyprowadziła mi na prostą ich stan po wielokrotnym rozjaśnianiu i naprawdę widzę dużą różnicę. :) Jeśli zniszczone, to stanowczo polecam. :)

Obrazek

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

26 sie 2016, 20:54

Z tego co slyszalam od kolezanek, ktore tez swoich wlosow nie oszczedzają ( lokowka/ prostownica, farbowanie, rozjasnianie i inne cudowanie z wlosami) to w takich kryzysowych sytuacjach uzywaja odżywki HELP z Inoaru. I w miare szybko wlosy wracaja do odpowiedniej kondycji. Moze i tobie pomoze? :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

05 wrz 2016, 12:01

Do zniszczonych włosów polecam także olejki kokosowy i arganowy, aby je odbudować i wzmocnić. Nie są drogie a za to naprawdę niezwykle skuteczne :)

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

08 wrz 2016, 13:29

Jeżeli macie problem z wypadającymi i zniszczonymi włosami to polecam nowy na rynku produkt: http://drhair.pl/produkty/. Jest to innowacyjny technologicznie preparat zawierający mikrowłókna, który powoduje niemal natychmiastowe zagęszczenie włosów. Działa naprawdę dobrze i można go schować do torebki i używać przy każdej okazji. Środek wystepuje w formie zasypki i jest bardzo prosty w użyciu.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

12 paź 2016, 10:58

Czy któraś z Użytkowniczek na forum stosowała już może ten produkt i napisze swoją opinię czy warto? Ta informacja z pewnością przyda się każdemu, ja akurat nigdy nie miałam z tym styczności więc czekam na Wasze opinie.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

22 paź 2016, 15:46

Moim zdaniem cokolwiek do włosów jest dopięte to je obciąża. O zniszczone włosy trzeba zadbać, a nie jeszcze bardziej niszczyć. Więc ja bym raczej zainwestowała w dobre szampony, odżywki i maski niż w jakieś doczepianie. Bardzo fajne kosmetyki do zniszczonych włosów na Biokap, linia Belleza, przetestowałam na sobie i polecam :)

maciejko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2016, 21:39

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

23 paź 2016, 21:41

Ewentualnie można pokusić się o poddanie się zabiegowi przedłużenia włosów np. dobrze robią to salony spod znaku Great Lengths. Bardzo profesjonalne podejście!

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

27 paź 2016, 19:07

Moim zdaniem cokolwiek do włosów jest dopięte to je obciąża. O zniszczone włosy trzeba zadbać, a nie jeszcze bardziej niszczyć. Więc ja bym raczej zainwestowała w dobre szampony, odżywki i maski niż w jakieś doczepianie. Bardzo fajne kosmetyki do zniszczonych włosów na Biokap, linia Belleza, przetestowałam na sobie i polecam :)
Mam teraz ich maskę rewitalizująco naprawczą i faktycznie działanie na duży plus. Moja mama używa też od nich odżywki dla nadmiernie wysuszonych wlosów i tez sobie chwali.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość