Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Ładne piersi

12 wrz 2016, 10:26

To prawda. Po co się męczyć jak coś nam nie pasuje?

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Ładne piersi

12 wrz 2016, 14:13

Jeśli myślicie nad poprawieniem wyglądu swoich piersi, to skonsultujcie się ze chirurgami z tej kliniki: http://drolender.pl/zabiegi/implanty-piersi/. Tam Wam doradzą najlepsze rozwiązanie. I nie musicie się o nic martwić - przed operacją zostaniecie dokładnie przebadane.

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: Ładne piersi

14 gru 2016, 13:02

Też uważam, że nie ma sensu męczyć się i popadać w kompleksy. Moja koleżanka niedawno powiększyła sobie piersi w szpitalu Medicover. I szczerze to zrobili jej biust tak delikatnie i estetycznie, że nie zauważyłabym, że jest sztuczny. A chyba o to chodzi- by poprawić wygląd, ale w subtelny sposób.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Ładne piersi

21 gru 2016, 01:02

Moja siostra miała straszne kompleksy przez swój biust. Piękna dziewczyna, ale przez tylko ten jeden szczegół się męczyła. Nie mogłam na to patrzeć, dlatego znalazłam jej świetnego specjalistę od plastyki w Warszawie, profesora Szychtę z Kliniki Medycznej Wilmed. Zabieg zafundowałam - mówię, a niech dziewczyna w końcu zacznie normalnie żyć. Nie uwierzycie jak po tym zabiegu zmieniło się jej podejście do życia. W końcu poczuła się atrakcyjna, nabrała pewności siebie i bardziej otworzyła na ludzi. Naprawdę się cieszę, że w tak prosty sposób mogłam komuś sprawić radość :)

endzelika
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:03

Re: Ładne piersi

28 gru 2016, 16:08

A ja myslę że moze wystarczy czasami dobrze stanik dobrać, zainwestować w taki porządny modelujący i ładnie formuje biust bez operacji. Co innego jak ktoś sie źle czuje przed sobą czy przed mężęm no to chyba nie ma wyjscia

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Ładne piersi

14 kwie 2017, 09:59

Ładne i zadbane piersi to przede wszystkim kwestia tego jak je pielęgnujemy, jakich kosmetyków używamy oraz czy dobrałyśmy odpowiedni stanik, co jest niezwykle istotne kw kwestii naszego komfortu, pamiętajmy o tym. Kompleksy możemy śmiało odstawić na bok bo uważam, że żadna z nas nie ma się czego wstydzić :)

aurelijka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 14 kwie 2017, 13:36

Re: Ładne piersi

14 kwie 2017, 13:41

Kluczem jest dobry stanik, potrafi zdziałać cuda wizualnie, a przy tym wpływa na zdrowie piersi, wiec zacząć trzeba od wizyty u (dobrej!) brafiterki.

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Ładne piersi

18 kwie 2017, 10:25

Odpowiedni biustonosz ma bardzo duże znaczenie chociaż powiem Wam dziewczyny, ze warto jest sprawić sobe również dobre serum nawilżające.

U mnie sprawdzilo się Frashe

ladnie nawilża biust
ujędrnia
sprawia że skóra jest bardziej nawilżona

Może cena nie jest taka niska ale wydajnosć zadziwiająco spora. O wiele lepsza od tych drogeryjnych kosmtyków ( które tak na marginesie słabo na mnie działały).

alicja13
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2016, 11:43

Re: Ładne piersi

18 kwie 2017, 12:20

Jak dla mnie kwestia ładnego biustu to przede wszystkim odpowiednio dobrany biustonosz. Bez tego to zadne kremy nic nie zdziałają.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Ładne piersi

21 kwie 2017, 06:59

Jadwisia gdize kupowałaś to serum? Bo tak sobie myślę, że w sumie mi by się coś takiego przydało ( nie mam jakiegoś tam małego biustu ale jednak z wiekiem grawitacja dziala.....).

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość